banner-elephone-p9000Elephone si dáva vysoko záležať na názoroch zákazníkov, a preto sa nebojí priameho porovnávania s konkurenciou. A to aj v prípade, že sa jedná o iPhone 7 Plus.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšie smartfóny spoločnosti Elephone, modely R9 a S7, sú vyrobené tak, aby vyhovovali aj náročným používateľom. Smartfóny by mali výborne sedieť v rukách a môžu sa pochváliť jedným z najlepších pomerov obrazovky k prednej strane. Práve na túto vlastnosť je zamerané porovnanie s iPhonom 7 Plus. Smartfóny majú rovnako veľký 5,5″ displej, no veľkosť tela sa výrazne líši. Presvedčte sa sami.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Už keď sú zariadenia vedľa seba, môžeme si všimnúť, že aj napriek rovnako veľkej obrazovke má Elephone oveľa menšie telo a užšie rámiky okolo displeja. V porovnaní Elephone S7 a iPhone 7 Plus to robí skoro 5 milimetrov na šírku. Elephone R9 je trochu urastenejší a pri ňom je to rozdiel iba 3,5 mm.

Ešte väčšie rozdiely sú zaznamenané vo výške zariadení. Najväčším z nich je iPhone 7 Plus s výškou 158,34 mm. S 8 milimetrovým rozdielom je menší Elephone S7 a najmenší v tomto prípade je Elephone R9 s výškou iba 149,81 mm.

Na záver by sme radi dali do pozornosti nami testovaný Elephone P9000, ktorý je ešte menší a jeho šírka dosahuje 73 milimetrov a výška 147 mm. Ak vás smartfóny Elephone R9 a Elephone S7 zaujali, môžete si o nich prečítať viac v našich článkoch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
89%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]