banner-elephone-p9000
V súvislosti s výrobcom Elephone si momentálne každý z nás vybaví pripravovanú vlajkovú loď Elephone S7. Tento model je v poslednej dobe spomínaný často a nikomu ho snáď netreba zvlášť predstavovať.

Elephone oznámil príchod tohto smartfónu pred pár mesiacmi, kedy odhalil aj jeho dizajn podobný Samsungu Galaxy S7 Edge. Vyzerá to tak, že Elephone S7 je už takmer oficiálne predstavený, keďže spoločnosť zverejnila na svojom YouTube kanáli oficiálne video, v ktorom tento smartfón prezentuje. Vo videu nižšie môžeme detailne vidieť krivky telefónu a tiež ešte raz väčšinu špecifikácií.

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Elephone S7 príde v troch pamäťových konfiguráciách

Väčšina čínskych výrobcov montuje do svojich vlajkových lodí veľké displeje (5.5+), ktoré odrádzajú mnoho potenciálnych zákazníkov od kúpy. Elephonu patrí veľká pochvala za to, že sa rozhodol rozumne a Elephone S7 bude predávať v 5.2-palcovej a 5.5-palcovej verzii zahnutého a bezrámikového FullHD displeja. Pod kapotou bude „zarezávať“ špičkový (aj keď nie najvýkonnejší) procesor MediaTek Helio X20 spolu so 4 GB operačnou pamäťou a 64 GB úložiskom. K dispozícii však budú aj verzie s 2 GB RAM a 16 GB ROM, 3 GB RAM a 32 GB ROM. Tieto dostanú rozdielny procesor, ktorým bude low-endový MediaTek MT6737. Fotoaparáty budú mať tradičné 13 MPx a 5 MPx rozlíšenie. Operačným systémom bude Android vo verzii 6.0, pričom o napájanie Elephone S7 sa bude starať 3000 mAh batéria. Podobne ako v prípade Galaxy S7 Edge, aj na zadnej strane Elephone S7 nájdeme prémiové sklo, ktoré bude podľa videa dostupné v modrom, zlatom a zelenom prevedení. Na záver spomenieme aj snímač odtlačkov prstov umiestnený v tlačidle pod displejom a DualSIM funkcionalitu. Oficiálne predpredaj novinky má začať koncom septembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom