Elephone R9 príde s veľmi tenkými rámikmi okolo displeja. Majú mať len 0.6 mm

banner-ulefone-future
Dlho očakávaná odpoveď na Oppo R9 od výrobcu Elephone je už na ceste pár mesiacov. Najskôr sa predpokladalo, že predstavený bude na prelome mesiaca august a september, no zatiaľ sa tak stále nestalo.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Trednom čínskych výrobcov, a to najmä Elephonu a Ulefonu, sú momentálne „bezrámikové“ displeje. Vlajkové lode spoločnosti Oppo – R9 a R9 Plus sú na trhu už pár mesiacov a Elephone už dávnejšie oznámil prípravu nového modelu s kontroverzným názvom „R9“. Už od začiatku výrobca poukazuje na veľmi tenké rámiky okolo displeja. Nebudú pritom na štýl zahnutého displeja Galaxy S7 Edge či Note 7, ale výrobca sústredil naozaj všetky sily na vyrobenie čo najtenších rámikov. Podľa informácií majú mať hrúbku len 0.6 mm a prispieť k používateľskému komfortu pri používaní smartfónu.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone-r9-768x768

TIP: Bezrámikový Elephone R9 sa ukazuje na prvých renderoch

Toto tvrdenie by však mohli niektorí vyvrátiť, nakoľko sa pri „bezrámikových“ displejoch vyskytuje problém s náhodnými dotykmi. Dobrým príkladom je napríklad Ulefone Future, o ktorom si bližšie detaily môžete prečítať v našej recenzii. Uvidíme, ako si s takýmto displejom poradí Elephone a či sa mu podarí napriek úzkym rámikom vyrobiť displej bez problémového používania. Kedy sa odohrá oficiálne predstavenie zatiaľ nevieme, no mohlo by sa tak stať čoskoro.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
88%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.