Redakcia

Kristián Hrušovský [Zakladateľ, šéfredaktor a administrátor portálu fontech.sk]

Som študent IT a počítačových sietí. O technológie sa zaujímam už od malička a najviac mi k srdcu prirástol operačný systém Android (no nepohrdnem ani ostatnými platformami), o ktorom som začal publikovať na už nefunkčnom webe androidnews.sk, kde som nabral veľmi veľa skúseností, či už v písaní bežných článkov, recenzií, alebo návodov.

E-mail: kristian@fontech.sk


Dávid Igaz [Zástupca šéfredaktora, administrátor]

Študent, fanúšik Androidu a nových technológií. Smartfónom sa venujem od roku 2012 a najviac som si obľúbil práve operačný systém Android. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.


Juraj Vasek [Redaktor]

Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho – Tótha v Martine. Venujem sa programovaniu programov a aplikácii. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero (súčasný). Rukami mi prešli aj iNew V3+ a V8. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na juraj@fontech.sk


Peter Puhovich [Redaktor]

Študent strednej školy so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Vo voľnom čase rád píšem články, počúvam hudbu a tiež bicyklujem. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať na peter@fontech.sk.


Patrik Tarics [Redaktor]

Som študent, milovník športu a informačných technológií. O smartfóny sa zaujímam od doby, keď som s nimi prvýkrát prišiel do kontaktu. Rád cestujem, spoznávam nových ľudí, kultúry a jedlo. Nepohrdnem dobrou knihou, filmom alebo seriálom.


Matúš Mitro [Redaktor]

Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor.


Pridajte sa do redakcie portálu FonTech.sk a informujte ľudí o novinkách zo sveta mobilných technológií! Ak sa zaujímaš o čínske zariadenia a máš nejaké skúsenosti s písaním článkov, neváhaj a ozvi sa na:

redakcia@fontech.sk