Redakcia

Kristián Hrušovský [Zakladateľ a administrátor]

Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli, stolným tenisom či dobrým jedlom.

E-mail: [email protected]


Dávid Igaz [Spoločník, šéfredaktor, administrátor]

Šéfredaktor a spolumajiteľ FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi.

E-mail: [email protected]


Pavol Lupták [zástupca šéfredaktora]

Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i).

E-mail: [email protected]


Juraj Vasek [Redaktor]

Venujem sa programovaniu programov a aplikácii. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať.

E-mail: [email protected]


Martin Lajčák [Redaktor]

Volám sa Maťo a medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame – @matolajcak


Matúš Mitro [Redaktor]

Zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až sem, kde dokážem preniesť svoju vášeň a nadšenie pre inovácie do reality.


Dávid Hrabčák [Redaktor]

Študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach. Moderné technológie sú pre mňa nielen niečo, čo študujem, ale aj koníček.


Patrik Zengevald [Redaktor]

Volám sa Patrik rád športujem a zaujímam sa o novinky nielen zo sveta technológií.

Pridajte sa do redakcie portálu FonTech.sk a informujte ľudí o novinkách zo sveta mobilných technológií! Ak sa zaujímaš o čínske zariadenia a máš nejaké skúsenosti s písaním článkov, neváhaj a ozvi sa.

Napíš nám e-mail.