Spoločnosť Orange včera predstavila vylepšenú ponuku Go paušálov, ktoré upravila o väčší objem dát a niekoľko ďalších benefitov. Spomedzi programov však odstránila dostupnejšie Go paušály, informuje ako prví Živé.sk. Z portfólia Orange stiahol dvojicu lacných Go paušálov za 5 € a 10 €. Chce ich nahradiť alternatívou v podobe paušálu Go 1 € s doplnkovými balíkmi.

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami predstavujú operátori vylepšené ponuky zákazníkom, v ktorých im ponúkajú nové benefity a zľavy. Svoju najaktuálnejšiu ponuku paušálov a zliav predstavil Orange včera, kedy odhalil vylepšené Go paušály za nezmenené ceny, no s výhodnejšími parametrami.

Orange stiahol z ponuky najlacnejšie paušály

Zákazníci tak dostanú nové programy za rovnaký mesačný poplatok a zmena bude prebiehať automaticky podľa ich fakturačného obdobia. Pri vylepšovaní paušálov však operátor stiahol z ponuky dvojicu lacných programov Go 5€ a Go 10 €.

Zobraziť celú galériu (0)
Pixabay (Úprava redakcie)

V portfóliu našich paušálov máme paušál Go 1 €, ku ktorému si zákazníci podľa vlastného uváženia môžu aktivovať doplnkový balík v hodnote 4 € alebo v hodnote 9 €. Tieto balíky sú špeciálne dedikované pre paušál Go 1 €, sú bez viazanosti a vďaka nim si paušál môžu kedykoľvek vyladiť podľa vlastných potrieb a preferencií. Táto možnosť je alternatíva pre zákazníkov namiesto paušálov Go 5 alebo Go 10,“ informovala FonTech.sk hovorkyňa spoločnosti,“ Alexandra Piskunová.

Operátor chce teda zákazníkom ponúknuť miesto doterajších paušálov Go 5€ a Go 10€ nedávno predstavený paušál Go 1€. V základnom balíku tohto programu je obsiahnutý kredit vo výške 1 € na volania a SMS, dáta nie sú zahrnuté.

Za volania v tomto programe si Orange účtuje 10 centov za minútu a 1 SMS správa stojí 5 centov. Orange však garantuje najvyššiu mesačnú spotrebu 20 € a po dosiahnutí tohto limitu viac zákazník s Go 1€ nezaplatí.

Zákazník získa predplatené SMS správy, no príde o dáta a nekonečné volania do Orangeu

Pri tomto programe sú v ponuke aj spomínané balíky za 4 € a 9 €. Pri prvom z nich dostaneeš 50 predplatených minút a 50 SMS/MMS správ, pričom drahší balík obsahuje dvojnásobok predplatených minút pre volania a SMS. Za dáta si zákazník zaplatí osobitne v ďalších balíkoch.

Pri Go 1€ je možné dokúpiť 200 MB za 1 €, 1 GB za 4 € alebo 2 GB balík za 6 €. Najviac Orange umožňuje dokúpiť ku Go 1€ 20 GB dát mesačne v desiatich 2 GB balíkoch za cenu 60 €.

Zobraziť celú galériu (0)
Freepik (Úprava redakcie)

V pôvodnej ponuke dával Orange paušál Go 5€ s 50 predplatenými minútami pre volania a 100 MB dát, cena SMS bola 6 centov a súčasťou programu boli nekonečné volania v sieti Orange na 1 vybrané číslo.

Paušál Go 10€ ponúkal rovnaký benefit pre nekonečné volania do Orangeu, ale na 3 vybrané čísla. Dostupných bolo 100 minút volaní a 250 MB dát, SMSky rovnako neboli v cene.

Pripomeňme, že nový paušál Go 15€ ponúka 200 predplatených minút pre volania, 100 SMS/MMS správ a 500 MB dát mesačne. Orange k nemu ponúka aj zľavu 10 € z prvej faktúry pri online nákupe.

Ďalšie články: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú