Spoločnosť Orange pridá do svojho portfólia paušálov nový program s názvom Go 1 €. Paušál sa svojimi možnosťami zameriava na nenáročných klientov, ktorí chcú mať stále k dispozícii volania a SMS správy a nechcú platiť mesačne vysoké poplatky. Do ponuky ho operátor zaradil 29. júla, médiá o tom informoval v tlačovej správe.

Orange mal doteraz v ponuke podobný program Šikovná voľba 1 €, s ktorým taktiež klienti zaplatili len za to, čo spotrebovali. Od zajtra však operátor začne ponúkať nový paušál Go 1 €, ktorý poskytne obdobne nastavené parametre.

Aktualizácia 29.7.2020

Orange dnes začal ponúkať najlacnejší paušál Go 1 € pre všetkých na svojom webe. Nahradil ním program Šikovná voľba 1 €, ktorý už v porfóliu paušálov „Podľa spotreby“ nenájdeme. K novému programu pridal aj kombinované balíky volaní a SMS správ. Balík s 50 predplatenými minútami a 50 SMS správami stojí 4 €. Balík 100 minút a 100 SMS správ operátor ponúka za 6 €.

S najlacnejším paušálom zákazník nezaplatí viac ako 20 € mesačne

Cieľovou skupinou nového paušálu Go 1 € sú zákazníci, ktorí nechcú mesačne platiť vysoké poplatky a paušál nevyužívajú naplno a na pravidelnej báze. S týmto programom tak zaplatia len za to, čo spotrebujú, no podľa Orangeu nikdy nie viac ako 20 €.

Pokiaľ tak zákazník dodrží pravidlá, jeho faktúra nebude vyššia a okrem toho bude mať stále k dispozícii volania a SMS správy vrámci SR a EÚ. Konkrétne pravidlá však operátor v správe nezverejnil. Ceny paušálu Go 1 € sú nižšie ako pri programe Šikovná voľba 1 €. Za 1 minútu hovoru zákazník zaplatí pri novom programe 0,10 € a 1 SMS a MMS správa ho vyjde na 0,05 €.

 

Pri paušále Šikovná voľba 1 € si Orange účtoval za minútu hovoru 0,12 €. Cena sa však znižovala po počte prevolaných minút a po 45 minútach zákazník platil za minútu hovoru len 0,09 €. Cena SMS/MMS správy v tomto paušále bola 0,06 €.

K novému paušálu Go 1 € ponúka Orange aj dátové balíky s objemom dát 200 MB, 1 GB a 2 GB. Pripojenie na internet však nie je zahrnuté v cenovom strope 20 €, po minutí predplateného objemu tak môžu byť účtované dodatočné poplatky za vyššiu spotrebu. Rodičia však môžu využiť službu Dátový limit, s ktorou budú mať spotrebu dát detí pod kontrolou. Cena najlacnejšieho 200 MB balíka je 1 €, 1 GB stojí 4 € a 2 GB dát Orange ponúka pre Go 1 € za 6 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom