Predstavenie nových Apple hodiniek a tabletov prebehlo počas septembrového eventu, ktorý sa uskutočnil ešte 15. septembra. Naposledy však spoločnosť predstavila 13. októbra aj nové iPhony 12, HomePod mini a novú bezdrôtovú nabíjačku MagSafe. Slovenská Apple stránka akosi zabudla na predstavenie nových zariadení a spomínané produkty na nej nenájdeme ani po týždni.

Fanúšikovia iPhonov sa dočkali predstavenia najnovších modelov počas online konferencie Applu, ktorý odhalil hneď 4 nové modely. Popri nich prišiel na svet aj menší smart reproduktor spoločnosti a bezdrôtové nabíjanie s magnetmi.

Všetky informácie o týchto novinkách nájdeš v týchto článkoch:

Aktualizácia 20.10.2020

Na slovenskom webe Apple sa opäť opakuje situácia z minulého roka a nedávneho septembrového predstavenia. Zatiaľ čo ostatné zahraničné weby už stránku aktualizovali o najnovšie iPhony 12 a ďalšie predstavené novinky, na oficiálnej slovenskej adrese Apple.sk tieto produkty stále chýbajú aj po týždni od ich premiéry. Na aktualizovanie webu si tak znova zrejme pár týždňov počkáme.

Aktualizácia 12.10.2020

Slovenský web Apple aktualizoval informácie o produktoch a do ponuky konečne po dlhých týždňoch zaradil aj najnovšie inteligentné hodinky a tablety spoločnosti. Ostáva len dúfať, že podobne dlho nebude trvať aj aktualizovanie stránky s informáciami o nových iPhonoch 12, ktoré budú predstavené už zajtra 13. októbra.

Apple na Slovensku mešká

Aktuálne sú teda zatiaľ známe len informácie o nových hodinkách Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, tablete iPad Air a 8. generácii iPadu, ktoré nájdeme aj na oficiálnej Apple stránke.

Na prekvapenie však nové produkty nezaradil do ponuky oficiálny Apple web na Slovensku, kde sú stále ako najnovšie produkty uvádzané minuloročné hodinky Apple Watch Series 5 a iPad Pro predstavený na jar tohto roka.

Niektoré novinky, ktoré Apple prednedávnom predstavil, sa už pritom dostali aj do predaja u slovenských obchodníkov a resellerov. Slovenský Apple web je však jediným, ktorý v strednej Európe stále nepropaguje najnovšie hodinky a tablety spoločnosti.

Informácie o nových hodinkách a tabletoch pridali krátko po skončení minulotýždňového eventu všetky zahraničné weby, vrátane ostatných oficiálnych stránok pre okolité krajiny.

Nie je však známe, kedy najnovšie produkty spoločnosti pribudnú aj na slovenskom webe a rovnako ani to, prečo ešte k zaradeniu novo predstavených zariadení do ponuky nedošlo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom