banner-letv-le-1S
Populárny čínsky výrobca LeEco (LeTV) sa chopí každej šance urobiť dojem. Urobil tak s prvým smartfónom vybaveným Snapdragonom 820 a vyzerá to tak, že LeEco plánuje predstaviť ďalšie zariadenie s procesorom, ktorý má v názve „20“. Reč je o procesore známeho čínskeho výrobcu, a to MediaTek Helio X20. Dočkať by sme sa ho mohli už čoskoro v pripravovanom smartfóne LeEco Le 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Časy, kedy pre nás boli dvojjadrové procesory novinkou a štvorjadrové nadštandardom sú už dávno preč. Dnes sa už čoraz častejšie stretávame s ôsmimi jadrami a uvidieť by sme čoskoro mohli aj smartfóny s 10 jadrovým procesorom. Prísť by s ním malo aj LeEco Le 2 niekedy vo februári. To sú však zatiaľ všetky informácie, ktoré poznáme, no vzhľadom na rýchlo rastúcu popularitu tohto výrobcu od neho môžeme mať veľké očakávania. Ďalšie špecifikácie ešte môžeme spoznať zo samotného procesora. Nižšie nájdete tabuľku, v ktorej je MediaTek Helio X20 porovnaný s ďalšími známymi čipsetmi.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>mediatek helio x20

Helio X20 ponúka oproti svojmu predchodcovi viaceré vylepšienia, vrátane podpory LTE Cat. 6 a grafického čipu Mali-T880 MP4. Nedávno sme ho mali možnosť spozorovať aj vo viacerých benchmarkoch (AnTuTu & Geekbench).

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP