Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-letv-one-pro
Presne ako sme očakávali, LeTV spolu s Qualcommom na práve prebiehajúcom CES 2016 predstavili úplne prvý smartfón s najnovším Snapdragonom 820 a úplne novou technológiou snímania odtlačkov prstov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť LeTV, nováčik na trhu so smartfónmi svoje prvé zariadenia predstavil len minulý rok. Tento rok výrobca plánuje expandovať aj do Ameriky a chce konkurovať najväčším svetovým menám. Vďaka úzkej spolupráce s najväčším výrobcom mobilných procesorov, Qualcommom, LeTV oficiálne predstavilo najnovší LeTV Le Max Pro – úplne prvý smartfón s novým Snapdragon 820 procesorom!

LETV ONE MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-le-max-pro-oficialne-nahlad
Qualcomm Snapdragon 820 prichádza so štyrmi úplne novými Kryo jadrami s taktom 2,2 GHz, 64-bitovou architektúrou a 14 nm FINFET LPP výrobným procesom. Spolu s procesorom Qualcomm predstavil aj úplne novú technológiu snímania odtlačkov prstov – Sense ID. Touto je LeTV Le Max Pro (X910) takisto vybavený. Technológia Sense ID funguje na báze ultrazvukového snímania vašich odtlačkov. V prípade LeTV Le Max Pro je snímač stále umiestnený na zadnej strane pod 400 µm (mikrometrov) hrubou vrstvou kovu. Vzhľadom na povahu ultrazvukového snímača, kovový kryt nebude nijak ovplyvňovať jeho funkčnosť.

letv-le-max-pro-oficialne
Okrem toho, nový Snapdragon 820 procesor so sebou prináša aj najnovšie super-rýchle 4G LTE pripojenie a tiež veľmi rýchle WiFi 802.11ad. LeTV Le Max Pro podporuje tiež staršiu technológiu rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 2.0, ktorá za 30 minút dobije batériu z 0% na 60%. Novinka tiež disponuje celokovovou konštrukciou s rovnakým dizajnom svojho predchodcu, 6,33″ 2K displejom (2560 x 1440 pixelov), 4 GB RAM typu LPDDR4, 64 GB vnútornou pamäťou s rýchlym čipom UFS, 21 MPx zadným Sony IMX230 fotoaparátom s OIS, 4 Ultrapixelovým predným fotoaparátom, USB Type-C a tiež Androidom 6.0 Marshmallow. Cena LeTV Le Max Pro bola stanovená na 3500 čínskych juanov alebo 498 €.

letv-le-max-pro-oficialne-6letv-le-max-pro-oficialne-5 letv-le-max-pro-oficialne-2 letv-le-max-pro-oficialne-3 letv-le-max-pro-oficialne-4

Zdroj: Phonerena.com, MobileIT168.com, Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú