banner-letv-le-1S
Od vydania prvého smartfónu spoločnosti LeTV uplynulo pár mesiacov. Za ten čas sa LeTV stal výrobcom hodným nášho sledovania. Teraz sa spoločnosť odhodlala k výraznému kroku, k zmene mena.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeTV vydalo niekoľko smartfónov, ktoré sa vzájomne líšia  špecifikáciami i cenovkou. Vyzerá to tak, že logo sa zdalo spoločnosti príliš monotónne a názov „LeTV“ mohol pre neznalcov pôsobiť zmätočne. To je hlavným dôvodom, prečo LeTV prešlo výraznou zmenou značky a v budúcnosti bude spoločnosť známa ako LeEco. Spolu s menom sa zmenilo aj logo, ktoré pôsobí oveľa živšie a modernejšie.

Letv is now LeEco

As we continue to branch out into more and more diverse businesses we realize that "Letv" is no longer enough to describe everything that we do. So today we're excited to welcome you to a new beginning, an era of open ecosystems. Welcome to LeEco!More info coming soon, stay tuned!

Posted by LeEco on 13. január 2016

„LeTV je tam, kde sme začali, ale LeEco je naša budúcnosť,“ napísal Ablikim Ablimit, viceprezident pre stratégiu v tlačovom vyhlásení. „Vytvárať budeme krajší eco svet s novou hodnotou pre našich užívateľov. A naše úplne nové logo prinesie užívateľov do tohto vzrušujúceho sveta.“

LeTV Le Max môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>LeTV-One-Max (2)

LeTV Le Max Pro

Nedávno zaknihovala spoločnosť LeEco úspech, keď ako prvá na svete vydala smartfón so Snapdragonom 820, LeTV Le Max Pro. Po konferencii „A New Eco World“ v Číne bolo nové logo a meno prezentované médiám. LeEco chce novým menom a logom celkom jasne poukázať na rôznorodosť v spoločnosti .

Zdroje: Gizchina.com, LeEco

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP