Spomedzi e-shopov pôsobiacich na našom trhu si asi najväčšiu pozornosť v súvislosti s opatreniami proti novému koronavírusu získala Alza, ktorá okrem úpravy prenájmu zariadení a zaradenia domáceho testu na koronavírus do ponuky začala predávať aj trvanlivé potraviny, informovala spoločnosť prostredníctvom tlačovej správy. Ich sortiment bol donedávna dostupný iba v Českej republike, no teraz obchod zahájil predaj aj na Slovensku.

Aktualizované 18.4.2020: 

Alza spustila predaj potravín aj pre slovenských zákazníkov. Ponuku nájdeme v hlavnom menu e-shopu, kde sa nachádza rozsiahly sortiment produktov trvanlivých potravín, kapsuly, sirupy, energetické nápoje, výživa, drogéria a ďalšie kategórie potravín. Nákup tohto typu tovaru je samozrejme možné kombinovať aj s bežnými nákupmi na Alze a vyzdvihnúť sa dá aj v rozsiahlej sieti AlzaBoxov.

Screenshot/Alza.sk/FonTech

(za čitateľský tip ďakujeme) 

Až 1 200 druhov tovaru

Alza v súčasnej situácií myslí na všetkých, ktorí nakupujú z bezpečia a pohodlia domova a historicky prvýkrát zaraďuje do ponuky aj trvanlivé potraviny. E-shop sa tak snaží vyhovieť požiadavkám svojich zákazníkov so záujmom o bezkontaktné doručenie potravín a možnosť nakúpiť pre svojich rodičov a prarodičov na diaľku s doručením až priamo k dverám.

 „Uvedomujeme si, že nakupovanie cez internet môže teraz pomôcť všetkým domácnostiam lepšie dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia. Hoci aj v Alze prechádzame extrémne náročným obdobím, kedy sú všetky systémy maximálne zaťažené, snažíme sa zákazníkom čo najviac pomôcť a vyjsť im v ústrety nielen bezpečnostnými opatreniami, ale aj rozšírením ponuky.“, uviedol obchodný riaditeľ spoločnosti, Petr Bena.

Firma tak po novom zalistovala do predaja položky ako ryža, cestoviny, múka, vybrané druhy konzerv, cereálie, strukoviny a sterilizovaná zelenina, pričom tento sortiment sa bude v nadchádzajúcich dňoch rozširovať o ďalšie druhy trvanlivých potravín.

V ponuke sú vybrané produkty, ktoré je technologická jednotka na trhu schopná skladovať v požadovaných podmienkach a prepravovať k zákazníkom štandardnou cestou bez nutnosti chladenia či iného špeciálneho režimu.

Okrem týchto potravín ponúka e-shop aj produkty typu káva, zdravá a detská výživa, jedlo na cesty či rôzne doplnky stravy a tento sortiment tak celkovo obsahuje viac než 1 200 druhov tovaru.

Ďalšie články o koronavíruse:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom