Cena Vivo X5Pro so snímačom šošovky oka je nižšia, než by ste čakali

Smartfóny Vivo patrili takmer vždy medzi tie drahšie smartfóny aj napriek tomu, že nedisponovali tým najlepším hardvérom. Vivo len nedávno predstavilo ich najnovší smartfón, Vivo X5Pro, a aj u neho sa očakávala o niečo vyššia cenovka.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Smartfón ponúkne 5,2-palcový FullHD displej, 64-bitový Snapdragon 615 procesor, 2 GB RAM, 2 300 mAh batériu, Android 5.0, kvalitný HiFi audio čip, ktorý Vivo už dlhšie používa vo svojich smartfónoch a skener šošovky oka pre ešte najvyššiu bezpečnosť. Medzi tie zaujímavejšie a aj prémiovejšie funkcie patrí zadný a predný fotoaparát, ale aj hrúbka, ktorá je len 6,44 mm. Ten zadný obsahuje veľmi rýchly fázovo detekčný autofocus, ktorý by sa mal objaviť aj v pripravovanom Gionee Elife E8. O niečo zaujímavejší, pre tých čo sa radi fotia, by mal byť predný fotoaparát, ktorý má 8 MPx, ale je schopný vytvárať až 32 MPx selfie fotky.

Teraz k tomu najprekvapivejšiemu, čím je cena. Vivo X5Pro si môžu obyvatelia Číny kúpiť za 2598 juanov, čo je cca 369 €. Dostupný bude od 25. mája, zatiaľ len v domovskej Číne. Medzinárodne by sa mal X5Pro dostať do niektorých krajín v rozmedzí máj-júl. Už len stačí dúfať, aby zostali medzinárodné ceny rovnaké, ako v Číne. Viac sa o Vivo X5Pro môžete dočítať v tomto článku.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článok