UMi Zero 2: Na displeji záleží

Pred šiestimi dňami sme vás upozornili na návrat legendy s dvojicou displejov UMi Zero 2 a o jeho novej Facebookovej stránke, kde sa postupne odtajňujú špecifikácie a vlastnosti. Nedávno bol zverejnený ďalší obrázok o pripravovanom UMi Zero 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvá nová informácia je, že krúžok s nápisom 1/9 nepredstavoval dátum, ale pravdepodobne naznačuje, že týchto snímok, čo uniknú, bude 9, lebo s príchodom novej sa toto číslo zmenilo na 2/9. Okrem toho vieme s istotou povedať, že 5,2″ displej neznámeho rozlíšenia bude využívať technológiu 2.5 D zahnutého skla, s čím ste sa už mohli stretnúť pri smartfónoch ako je VIVO X5 Pro alebo Xiaomi Mi Note.

UMi Zero 2

A na záver nadpis „The best Smartphone Deserve The best Screen“ naznačuje, že o kvalitný displej tu núdza nebude. Keďže pri predchádzajúcom modeli UMi Zero sa displej s technológiou Super AMOLED osvedčil, tak ho s najväčšou pravdepodobnosťou môžeme očakávať aj tentokrát. Rozlíšenie môžeme očakávať FullHD, prípadne nás môže UMi prekvapiť a ponúknuť 2K, aby sa odlíšilo od väčšiny.

Zdroj: Facebooku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]