Sygic patrí medzi najlepšie alternatívy GPS navigácií na trhu. Veľkou novinkou bude pre používateľov plánovaná implementácia do systému Android Auto, o ktorej informuje spoločnosť v tlačovej správe.

Sygic je slovenská spoločnosť ponúkajúca jednu z najlepších GPS navigácií na trhu už od roku 2004. Na svete si našla už cez 200 miliónov spokojných zákazníkov.

Po minulej aktualizácii, kedy Sygic pridal medzi služby možnosť zobrazovať mobilné radary, spoločnosť ide smerom k zákazníckemu pohodliu a bezpečiu ešte o čosi bližšie. Google totiž v oficiálnej správe informoval o novej spolupráci s poprednými technologickými partnermi, medzi ktorými je aj Sygic, ChargePoint alebo SpotHero.

Zobraziť celú galériu (2)
Sygic (Úprava redakcie)

Ide tak o ďalšie prehĺbenie bezpečnosti pri jazde automobilom, keďže aplikácia bude plne podporovaná u ďalšej kategórie infotainmentamentov, čo z nej robí jednu z najvšestrannejších aplikácií svojho druhu v oblasti konektivity. Sygic je rovnako dostupný aj v konkurenčnom Apple CarPlay už od roku 2018.

Nenechaj si ujsť
Výpadky internetu v Orange pokračujú. Tentokrát sú plánované + všetky lokality a trvanie výpadku

Asi najdôležitejšou súčasťou takejto kooperácie Google a Sygicu je tak myšlienka bezpečnosti, ktorú slovenská spoločnosť zohľadňuje na pravidelnej báze pri každej väčšej aktualizácii. Kedy bude Sygic GPS plnohodnotne dostupné v rámci systému Android Auto, Google neuviedol.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú