HBO Go je už oficiálne drahšie. Pozri sa, koľko zaplatíš po novom

Streamovacia služba HBO Go plánovala zvýšenie ceny predplatného už pred niekoľkým týždňami. Upravila sa aj dĺžka bezplatného obdobia, ktorá sa skrátila z pôvodných 30 dní len na 1 týždeň. Oddnes však HBO Go oficiálne účtuje svojim zákazníkom vyššie mesačné predplatné, ktoré teraz stiahne z účtu 5,99 €.

Zvyšovanie ceny sa pritom dotklo aj iných európskych krajín, vrátane Česka, Maďarska, Poľska a ďalších. Službu HBO Go si diváci obľúbili najmä vďaka veľkej dostupnosti dabovaného obsahu a českým titulkom. Pôvodne si za stream zákazníci zaplatili v poslednom období 4,99 € mesačne, no ešte pred zlacnením si služba účtovala 6,99 €. Teraz sa však cena navýšila a predplatitelia HBO Go už na najbližšej faktúre nájdu vyšší mesačný poplatok 5,99 €.

V ponuke streamu pritom nájdeme stovky rôznych filmov a seriálov, pričom mnoho zahraničných má aj spomínaný český dabing či titulky. Nedávno na trh vstúpil s vlastným streamom aj Apple, ktorý svoje Apple TV+ ponúka za 4,99 € mesačne, avšak s omnoho menšou knižnicou obsahu. Konkurenčný Netflix začína na cene 7,99 € mesačne. Pred pár dňami bola spustená aj služby Disney+, ktorá za 6,99 dolárov ponúka v zahraničí množstvo vlastného obsahu.

Zdroj: HBO Go, Vlastný

Pošli nám TIP na článok