Špecifikácie pripravovaných smartfónov často odhaľujú aj (ne)čakané úniky informácií z rôznych zdrojov. Okrem fotografií to však môže byť tiež televízna reklama, ktorá v tomto prípade poodhalila novinku pre nadchádzajúceho „zabijaka vlajkových lodí“. OnePlus 6T príde na svet až o pár týždňov, no jedno z jeho najvýznamnejších vylepšení teraz verejnosti prezradila indická televízna reklama.

Október sa ponesie v znamení predstavovania nových vlajkových lodí, ktoré ukážu hneď niekoľké veľké spoločnosti. Medzi prvými bude Google so svojimi Pixelmi 3. generácie a neskôr ho má nasledovať Huawei. Krátko na to sa však dočkáme aj nového, vylepšeného OnePlus 6T, ktoré už sčasti odhalilo svoje vlastnosti.

Špičková výbava špičkového smartfónu

Doterajšie informácie naznačujú, že po vzore mnohých iných sa aj OnePlus vyberie cestou odstraňovania 3,5 mm audio jacku, ktorý už v jeho najbližšej novinke nenájdeme. Miesto neho využijeme pri prehrávaní hudby USB-C konektor. Označenie „T“ v názve naznačuje len mierne vylepšenia výbavy. Tá si však zachová doterajšie prednosti v podobe výkonného procesora Snadpragon 845 a veľkej 8 GB operačnej RAM pamäte ako u OnePlus 6.

Nenechaj si ujsť
OnePlus už nebude primárne len výrobcom smartfónov. Čoskoro uvedie nový produkt

Predok OnePlus 6T by mohol obsadiť až 6,4″ AMOLED displej, ktorému nebude chýbať ani známy výrez. Na zadnej stene však nenájdeme 3 objektívy fotoaparátu ako tomu napovedali nedávne špekulácie. Spoločnosť aj tentokrát staví na známu dvojicu fotoaparátov so 16 MPx a 20 MPx rozlíšením. Kde sa teda chystá OnePlus urobiť vylepšenia? Mimo iného to bude zabezpečenie smartfónu, ktorý už 17. októbra odhalí svoju novinku v podobe zabudovaného snímača odtlačkov prstov v displeji.

Všetko potvrdila televízna reklama

Konvenčnému senzoru zdá sa pomaly odzváňa a nahrádza ho stále populárnejší nástupca, ktorého nájdeme aj v obrazovke OnePlus 6T. Tieto skutočnosti teraz potvrdila reklama indickej pobočky Amazonu, ktorý bude svoj spot vysielať v televízii počas kriketového turnaja Asia Cup 2018. V reklame si zahral indický ambasádor pre OnePlus, Amitabh Bachchan, ktorý prezradil, že OnePlus 6T ponúkne ešte „kúlovejší spôsob odomykania“. Toto odhalenie v reklame nasledoval slogan „Dotkni sa inovácie“, čím spoločnosť nepriamo potvrdila zabudovaný snímač odtlačkov prstov v jej ďalšej vlajkovej lodi.

Indická reklama Amazonu je tak už ďalším zdrojom, ktorý odhalil tento prvok výbavy v novom OnePlus 6T. Poprvýkrát sa toto vylepšenie ukázalo na renderoch smartfónu, spolu s výrezom displeja v tvare kvapky po vzore Oppo R17. Prítomnosť nového snímača odtlačkov pre autorizáciu používateľa ale odhalila aj fotografia balenia, v ktorom údajne bude nový „zabijak vlajkových lodí“ uložený. Spoločnosť zatiaľ tieto informácie nepotvrdila, no s veľkou pravdepodobnosťou sa tak stane už počas októbrovej premiéry smartfónu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom