Spustili sme prvý slovenský katalóg čínskych zariadení! Toto sú jeho funkcie

banner-redmi-3
Možno ste už stihli postrehnúť, že náš web včera oslávil svoje prvé narodeniny. Najlákavešjou novinku je katalóg čínskych zariadení, ktorý združuje smartfóny, tablety a smarthodinky čínskych výrobcov. Ide tak o prvý slovenský katalóg svojho druhu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Náš jedinečný web sa teraz rozrástol o ďalšiu jedinečnú funkciu naozaj veľkého merítka. Ako prví na Slovensku sme spustili katalóg čisto čínskych zariadení, ktorý zahŕňa smartfóny, tablety a dokonca aj smarthodinky. Samotný katalóg je stále v štádiu vývoja a postupne v ňom budú pribúdať zariadenia a novinky po stránke funkčnosti. Vstup do katalógu je veľmi jednoduchý a je možný priamo z hlavného menu stránky. Ihneď po vstúpení do katalógu sa zobrazia všetky zariadenia a základné rozdelenie je vždy od najnovšieho po najstaršie.

-> Vstúpiť do katalógu čínskych zariadení <-

katalog-menu-fonyzciny
V prípade, že hľadáte napríklad smartfóny, aplikujte filter v pravom rohu obrazovky. Pre lepšiu orientáciu sme taktiež pridali rozdelenie podľa názvov, hodnotenia a podľa úspešnosti recenzie. Samozrejmosťou je aj vyhľadávanie podľa výrobcov. K dispozícii je aj filtrovanie medzi smartfónmi, tabletmi a smartwatch. Pridali sme aj filtrovanie podľa ceny medzi smartfónmi, aby sme vám vyhľadávanie toho pravého smartfónu ešte viac uľahčili.

katalog-fonyzciny-filtrovanie
Okrem klasického „dlaždicového“ zobrazenia jednotlivých zariadení je k dispozícii aj „listový“ typ zobrazenia, ktorý ihneď zobrazí všeobecné špecifikácie daného zariadenia. Jeho prepnutie je veľmi jednoduché.

katalog-prepnutie-zobrazenia
Otvorením daného zariadenia sme sa dostali ku kompletným špecifikáciám. Náš katalóg však nie je len o samotnom zariadení, ale nájdete tu aj recenzie používateľov, naše recenzie a najvýhodnejšie ponuky partnerských e-shopov.

katalog-fonyzciny-nahlad-2
Stlačením tlačidla ‘Pridať do porovnania“ sa v pravej časti webu objaví menšie okno s pridaným zariadením (maximálny počet zariadení v porovnaní je 3).

porovnanie-katalog
Výsledné porovnávanie vám umožní utvoriť si komplexnejší a podrobnejší prehľad o špecifikáciách porovnávaných zariadeniach a pevne dúfame, že sa vám naša novinka páči a a uľahčí vyhľadávanie smartfónov na webe. Snažili sme sa tiež držať moderných dizajnových jazykov, ktoré sú omnoho prívetivejšie pre čitateľa. Navyše, náš katalóg sa prispôsobí na obrazovku PC, tabletu či smartfónu a vy si tak môžete detailné špecifikácie rôznych zariadení prezerať kdekoľvek a kedykoľvek.

katalog-fonyzciny-mobilna-verzia

Čo si myslíte o našom novom katalógu čínskych zariadení? 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Jiří Mrázek

  Skvělý nápad. Sleduji vás už dlouho. Jsem řád že i když v Čechách podobný web nemáme že vzniknul alespoň na Slovensku

 • tryanotherone

  Takisto ďakujem za super nápad. Robíte svoju prácu výborne. :)

 • 1+1

  pecka ! :D

 • Jacob

  Vynikajúce. Len tak ďalej. Už tomu chýba iba reálne porovnanie veľkosti ako má napr. phonearena.

 • tomeso

  Vsetko super ale nasiel som tam chybu pri modeli „xiaomi redmi note 3 pro“ uvadzate ze je to 8 jadro Cortex – A53 1.2 GHz dve jadra Cortex A 72 1.8 GHz Spravne je 6 jadro CPU: Qualcomm Snapdragon 650 64bit 1.8GHz Hexa Core ( 2 x A72 + 4 x A53 )
  GPU: Adreno 510

  • Dávid Igaz

   Ďakujeme za upozornenie, chybu sme opravili :)

 • nex

  Zatiaľ je ta databáza slabá, hlavne u tabletoch, ale to sa dúfam časom rozrastie. Ale čo mi najviac chýba je nejaké podrobnejšie filtrovanie, ideálne ak by sa dalo filtrovať takmer podľa každého atribútu telefónu