banner-redmi-3
Možno ste už stihli postrehnúť, že náš web včera oslávil svoje prvé narodeniny. Najlákavešjou novinku je katalóg čínskych zariadení, ktorý združuje smartfóny, tablety a smarthodinky čínskych výrobcov. Ide tak o prvý slovenský katalóg svojho druhu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Náš jedinečný web sa teraz rozrástol o ďalšiu jedinečnú funkciu naozaj veľkého merítka. Ako prví na Slovensku sme spustili katalóg čisto čínskych zariadení, ktorý zahŕňa smartfóny, tablety a dokonca aj smarthodinky. Samotný katalóg je stále v štádiu vývoja a postupne v ňom budú pribúdať zariadenia a novinky po stránke funkčnosti. Vstup do katalógu je veľmi jednoduchý a je možný priamo z hlavného menu stránky. Ihneď po vstúpení do katalógu sa zobrazia všetky zariadenia a základné rozdelenie je vždy od najnovšieho po najstaršie.

-> Vstúpiť do katalógu čínskych zariadení <-

katalog-menu-fonyzciny
V prípade, že hľadáte napríklad smartfóny, aplikujte filter v pravom rohu obrazovky. Pre lepšiu orientáciu sme taktiež pridali rozdelenie podľa názvov, hodnotenia a podľa úspešnosti recenzie. Samozrejmosťou je aj vyhľadávanie podľa výrobcov. K dispozícii je aj filtrovanie medzi smartfónmi, tabletmi a smartwatch. Pridali sme aj filtrovanie podľa ceny medzi smartfónmi, aby sme vám vyhľadávanie toho pravého smartfónu ešte viac uľahčili.

katalog-fonyzciny-filtrovanie
Okrem klasického „dlaždicového“ zobrazenia jednotlivých zariadení je k dispozícii aj „listový“ typ zobrazenia, ktorý ihneď zobrazí všeobecné špecifikácie daného zariadenia. Jeho prepnutie je veľmi jednoduché.

katalog-prepnutie-zobrazenia
Otvorením daného zariadenia sme sa dostali ku kompletným špecifikáciám. Náš katalóg však nie je len o samotnom zariadení, ale nájdete tu aj recenzie používateľov, naše recenzie a najvýhodnejšie ponuky partnerských e-shopov.

katalog-fonyzciny-nahlad-2
Stlačením tlačidla ‚Pridať do porovnania“ sa v pravej časti webu objaví menšie okno s pridaným zariadením (maximálny počet zariadení v porovnaní je 3).

porovnanie-katalog
Výsledné porovnávanie vám umožní utvoriť si komplexnejší a podrobnejší prehľad o špecifikáciách porovnávaných zariadeniach a pevne dúfame, že sa vám naša novinka páči a a uľahčí vyhľadávanie smartfónov na webe. Snažili sme sa tiež držať moderných dizajnových jazykov, ktoré sú omnoho prívetivejšie pre čitateľa. Navyše, náš katalóg sa prispôsobí na obrazovku PC, tabletu či smartfónu a vy si tak môžete detailné špecifikácie rôznych zariadení prezerať kdekoľvek a kedykoľvek.

katalog-fonyzciny-mobilna-verzia

Čo si myslíte o našom novom katalógu čínskych zariadení? 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP