banner-redmi-3
Dnešný deň je pre náš tím výnimočný. Presne pred rokom, 25. januára 2015, sme spustili jedinečný portál FónyzČíny.sk, ktorý si za rok fungovania získal srdcia mnohých fanúšikov čínskych smartfónov. Počas celého roka sme sa vám snažili priniesť pravidelné novinky, recenzie a návody, ktoré ako dúfame, splnili svoj účel. Pre nás je však oveľa dôležitejšie to, že vidíme úžasnú spätnú väzbu čitateľov, ktorá nás núti pracovať stále lepšie a lepšie. Pri pohľade na čísla, ktoré sme dosiahli za relatívne krátku dobu, sa nám doslova točí hlava :) 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Určite ste si všimli, že počas roka v našej redakcii pribúdali nové tváre. Momentálne vás denne zásobuje novinkami zo sveta čínskych smartfónov skupinka mladých a perspektívnych redaktorov. Sme si vedomí aj  toho, že počet denných článkov kolíše, no je to spôsobené len tým, že skĺbenie študijných povinností a práce na webe si žiada oveľa viac času ako máme k dispozícii. V novom roku chceme minimálne zopakovať úspechy, ktoré sme dosiahli aj v tom minulom.

navstevnost-rok-2015-fonyzciny

Vývoj návštevnosti webu počas nášho prvého roka

Kladieme si len tie najvyššie ciele a dopomôcť k tomu má aj lákavá novinka na našom webe. Od dnes totižto spúšťame katalóg čínskych zariadení, ktorý obsahuje zatiaľ len niekoľko smartfónov a tabletov, no každým dňom bude databáza nášho katalógu narastať. Na našom webe tak nájdete ďalšiu jedinečnú funkciu, ktorá u nás nemá obdoby – prvý slovenský katalóg čínskych smartfónov, tabletov a dokonca aj smarthodiniek!

katalog-fonyzciny-nahlad
Náš katalóg čínskych zariadení obsahuje detailné špecifikácie o jednotlivých zariadeniach. Nájdete tam tiež odkazy na naše recenzie (pokiaľ sme zariadenie testovali), no vaše recenzie môžete pridávať aj vy, ak zariadenie vlastníte alebo ste ho mali možnosť vyskúšať. Samozrejmosťou je aj galéria fotografií jednotlivých zariadení a k dispozícii sú aj najvýhodnejšie ponuky na kúpu. Obrovskou výhodou je aj možnosť porovnania jednotlivých zariadení. Navyše, katalóg sa prispôsobí aj na obrazovku vášho tabletu či smartfónu a vy si tak môžete pohodlne prezerať detailné špecifikácie smartfónov, tabletov alebo smarthodiniek kdekoľvek a kedykoľvek. Do katalógu sa dostanete jednoducho cez položku „Katalóg“ v hlavnom menu. Katalóg je však stále v štádiu vývoja a postupom času sa tak môžete dočkať ďalších zaujímavých funkcií a vylepšení.

-> Vstúpiť do katalógu čínskych zariadení <-

katalog-fonyzciny-nahlad-2
Náš web sa snažíme vylepšovať aj po technickej stránke. Začiatkom januára sme prešli na nové, rýchlejšie servery založené na rýchlejších SSD diskoch. Zvýšenie rýchlosti webu tak môžete pociťovať už dlhšiu dobu. V tomto čase sme takisto previedli optimalizáciu našej šablóny a jej súborov. Vďaka špeciálnym úpravám vám teraz náš web pri načítavaní spotrebúva oveľa menej dát. Web FónyzČíny.sk je odteraz mierumilovný k vašim mobilným dátam :)

rychlost-webu

Aktuálna rýchlosť načítania webu

S novinkami na našom webe určite nekončíme. Už čoskoro budete môcť osláviť náš prvý rok spolu s nami. Pripravujeme pre vás zaujímavú súťaž s naozaj hodnotnými cenami a určite sa máte na čo tešiť.

podakovanie-fonyziny-2015
Na záver sa Vám chceme poďakovať za priazeň a podporu počas nášho prvého roka plného úspechov. Ako zakladateľ a šéfredaktor webu by som chcel vyjadriť vďaku aj môjmu úžasnému tímu na čele s Dávidom Igazom, bez ktorého by tento web pravdepodobne už nefungoval. Nakoniec naše malé prianie. Boli by sme veľmi radi, keby sme mohli takto spokojne zrekapitulovať míľniky nášho webu aj o rok, samozrejme, v oveľa väčšom merítku a s novými skúsenosťami.

Veľa krásnych chvíľ prežitých s naším portálom vám želá celá redakcia FónyzČíny.sk!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP