Ak by sme si mali vybrať jedinú predplatnú službu zameranú na hry, tak by to bol rozhodne Xbox Game Pass. Okrem toho, že služba funguje na jednotku, disponuje vynikajúcou knižnicou titulov, medzi ktoré sa teraz zaradilo aj legendárne GTA 5.

Služba Xbox Game Pass začala ponúkať knižnicu videoherných titulov za mesačný poplatok začiatkom roka 2017 a od svojho vzniku už stihla zaradiť do svojho repertoáru viac ako sto hier. Medzi hity ako Metro: Last Light, Pillars of Eternity alebo nedávno pridaného tretieho Zaklínača sa len pred chvíľou zaradila aj extrémne dobre predávaná, mestská akcia GTA 5.

Piate géteačko uzrelo svetlo sveta už v roku 2013 pre konzoly PS3 a Xbox 360, rok na to sa hra dostala na novšiu generáciu konzol, no a v apríli 2015 začal Michael, Trevor a Franklin okupovať platformu PC master race.

Hra sa okrem vynikajúcich hodnotení vyznačovala schopnosťou udržať si cenu a aj napriek tomu atakovať vrcholy rebríčkov predavanosti.

Aj dnes je hra na svoj vek vynikajúco hrávaná najmä na počítačoch, kde ju pri živote drží geniálny režim hry viacerých hráčov a nesmierne živá moderská komunita. Ak ti hra z nejakého dôvodu doteraz unikala medzi prstami, určite využi jej prítomnosť na Xbox Game Pass, stojí za to.

Nenechaj si ujsť
Zaklínač 3 opäť prekonal na Steame osobný rekord v hrateľnosti

Ak si doteraz tieto predplatné služby od Microsoftu nevyužil, tak si Xbox Game Pass môžeš vyskúšať na prvé tri mesiace za 1 €. Ani následovných 12,99 € mesačne tvoju peňaženku neraní tak moc, aby si nezohľadnil absolútny prístup k prijateľne veľkej knižnici vysokokvalitných titulov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom