Predplatná služba od Xboxu, ktorá ako jediná oproti konkurencii dáva ako tak zmysel, pridáva do svojej knižnice ďalšie tituly. Teraz do služby určenej pre konzoly a počítače zaradila hneď 5 titulov, z čoho jeden kvalitatívne prevyšuje väčšinu trhu. Xbox Game Pass je na dobrej ceste poraziť konkurenciu na plnej čiare.

Ako by na tom bol Netflix, ak by vo svojej knižnici filmov a seriálov nezahŕňal kvalitné pecky ako Stranger Things alebo nedávnu gangsterku The Irishman? Každý predsa vie, že služby, a to nie len tie predplatného charakteru, tvorí kvalitný obsah. To je niečo, čím sa na trhu videohier môže chváliť jedine Xbox s jeho službou Game Pass. Služba za 9,99 € mesačne sprístupní knižnicu viac ako stovky kvalitných titulov ako pre Xbox, tak aj pre PC. Nezabúdaj však, že prvé tri mesiace vyjdú len za symbolické euro, takže minimálne za skúšku takmer nič nedáš.

Pätica pridaných hier obsahuje jedno z najlepších RPG posledných rokov, a to The Witcher: Wild Hunt. Vedľa neho je sprístupnené aj izometrické RPG Pillars of Eternity, ktoré zaváňa silnou nostalgiou starých „erpégečiek“, čo je v prípade takéhoto typu hry len dobre.

Ak by si si chcel od pilovania svojich postáv odpočinúť, siahni po práve pridanej piatej epizóde Life is Strange. PC strana Game Passu zase sprístupnila ani nie mesačnú záležitosť od tvorcu XCOM, Phoenix Point a indie zábavku Infintifactory.

Nenechaj si ujsť
8 legendárnych hier, ktoré sršia vianočnou atmosférou

Dal si už možnosť predplatnému aj vo svete videohier alebo si radšej kopíš hry vo svojich zbierkach? Odskúšanie stojí fakt minimum a služba navyše funguje excelentne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom