Operátor Orange spustil novú akciu, v ktorej prináša zákazníkom možnosť vyskúšať si pripojenie k optickej sieti na niekoľko mesiacov úplne bezplatne. Benefit je platný do odvolania.

Optické internetové pripojenie FiberNet ponúka maximálnu prenosovú rýchlosť až 1 Gbit/s. Tá je však dostupná len pri službe Zrýchlenie na 1 Gbit/s, ceny nájdeš v priloženej tabuľke.

Pokiaľ zákazník využíva niektorý z účastníckych programov FiberNet Biznis alebo FiberNet Biznis Plus so zľavou vo výške 14 €, zaplatí za zrýchlenie len 1 €. V ponuke je aj pripojenie so symetrickou rýchlosťou 300/300 Mbit/s v balíku Home Optimal Fiber pri aktivácii služby Zvýšenie rýchlosti odosielania dát za 10 €.

Optický internet Orangeu je na štvrťroka úplne bezplatne

FiberNet aktuálne Orange ponúka na začiatok zadarmo. Túto akciu spustil začiatkom júla a využiť ju môžu všetci klienti, ktorí si zakúpia FiberNet v balíku Optimal alebo Premium. Podľa informácií FonTech.sk bol benefit spustený 1. júla a využiť ho môžu zákazníci až do odvolania.

Aktivujte si teraz balík internetu Optimal alebo Premium a prvé 3 mesačné poplatky neplatíte. S Orangeom si môžete optický internet vyskúšať a do 90 dní ho bezplatne vrátiť,“ uvádza operátor.

Okrem tejto akcie prednedávnom operátor priniesol aj ďalšie výhody, ktoré platia pre klientov využívajúcich Love.

Benefity aj pre balík Love

Orange informoval, že pokiaľ si klient spojí do balíku Love svoj Go paušál s pevným internetom, automaticky získa až 3-násobok objemu dát pri vybranom paušále. Rovnako tak navýši dátový balík aj všetkým členom skupiny Navzájom, ktorú klient využívajúci balík Love založil.

Okrem toho si bude môcť takýto zákazník navyše vybrať aj 10 % zľavu z poplatku za paušál alebo miesto toho získať zľavu na zariadenie vo výške 4-násobku ceny jeho paušálu.

Pokiaľ si však do balíku služieb Love pridá aj káblovú, optickú alebo satelitnú televíziu od Orangeu, bude môcť bezplatne využívať TV archív, získať výhodnejšiu cenu a taktiež si vybrať 2 TV balíky zadarmo.

Ďalšie články:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom