Operátor sa rozhodol odmeniť svojich zákazníkov za súhlas so spracovaním ich údajov. Výmenou za niekoľko potvrdení Orange aktivuje 1 GB balík dát a v budúcnosti bude môcť využiť získané informácie na vlastné účely. O téme ako prvý informoval portál Živé.sk.

Benefit za udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov môžu využiť všetci klienti operátora s Prima kartou alebo paušálom. „V prípade hlasových paušálov je benefit prístupný len pre vybrané portfólio paušálov,“ uvádza Orange. Týmto spôsobom chce operátor získať informácie zákazníkov, ktoré bude môcť neskôr využiť na marketing a poskytnúť im rôzne ponuky.

Bonus za udelenie súhlasu je možné získať po udelení súhlasov a prihlásení do zóny Môj Orange. Súhlasov je hneď niekoľko, medzi nimi je aj povolenie na sledovanie lokalizácie spoločnosťou Orange alebo treťou stranou.

1 GB dát za udelenie súhlasov

Celkovo chce Orange od zákazníkov získať 6 povolení, a okrem spracúvania lokalizačných údajov aj súhlas na spracovanie prevádzkových údajov na marketingové účely, súhlas so spracúvaním osobných údajov na účely marketingu tretích strán,  súhlas s poskytnutím a spracúvaním biometrických údajov, súhlas pre prispôsobenie osobnej komunikácie a posledným je súhlas so spracovaním osobných údajov samotným operátorom.

Orange

Nenechaj si ujsť
Orange prekope a zruší úplne všetky staré paušály. Klientov presunie na produkty Go

Zákazník sa tak má pre získanie bonusu 1 GB dát prihlásiť do zákazníckej zóny pod ID kódom alebo rodným číslom a následne môže (no nemusí) udeliť spomínané súhlasy.

Po udelení súhlasov mu bude do 24 hodín aktivovaný balík dát, o čom ho Orange informuje SMS správou. Okrem toho chce operátor odmeniť zákazníkov, ktorí mu udelili povolenia, benefitom aj počas ich sviatku. Všetky detaily o tejto ponuke nájdu klienti na tomto odkaze.

Ďalšie články: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom