Operátor Orange si pripravil pre zákazníkov viacero noviniek, ktoré môžu využiť už v júni. Svoje služby rozširuje o nové benefity pre klientov využívajúcich balík služieb Love a taktiež sa rozhodol priniesť Orange TV divákom aj mimo vlastnej optickej siete. O týchto novinkách informovala spoločnosť v tlačovej správe.

Prvým veľkým benefitov pre zákazníkov Orangeu sú nové výhody, vďaka ktorým sa stáva využívanie služieb v balíku Love ešte atraktívnejšie. Orange informoval, že pokiaľ si klient spojí do balíku Love svoj Go paušál s pevným internetom, automaticky získa až 3-násobok objemu dát pri vybranom paušále.

Rovnako tak navýši dátový balík aj všetkým členom skupiny Navzájom, ktorú klient využívajúci balík Love založil.

Orange láka na využitie služieb v balíku Love

Okrem toho si bude môcť takýto zákazník navyše vybrať aj 10 % zľavu z poplatku za paušál alebo miesto toho získať zľavu na zariadenie vo výške 4-násobku ceny jeho paušálu.

Pokiaľ si však do balíku služieb Love pridá aj káblovú, optickú alebo satelitnú televíziu od Orangeu, bude môcť bezplatne využívať TV archív, získať výhodnejšiu cenu a taktiež si vybrať 2 TV balíky zadarmo.

Využiť balík služieb Love je možné kedykoľvek aj počas viazanosti pri využívanom paušále. Podľa operátora stačí len podpísať Love dohodu.

V prípade, ak klient využíva napríklad paušál Go 10, dostane pri využití služieb v balíku Love miesto 250 MB dát celkovo 750 MB, zľava na zariadenie bude 40 € a zľava na paušál bude 1 € počas 24 mesiacov (24 €).

Televízia Orange TV bude ešte dostupnejšia

Popri tejto ponuke však Orange rozširuje aj svoju televíziu, ktorú od dnešného dňa (17. júna) ponúka nielen na optickej sieti, ale aj pri káblovom pripojení tam, kde nie je jeho optická sieť k dispozícii.

K tomu uzavrel Orange dohodu s iným operátorom. Zákazníci tak budú môcť aj v odľahlejších oblastiach využiť Orange TV cez vDSL pripojenie a Optik Partner. Pri výbere služby dostane zákazník odporúčanie na výber najvhodnejšej možnosti.

Orange (Úprava)

V ponuke Orange TV cez kábel budú rovnako ako pri optickej sieti poskytované 3 základné balíky, a to Home Basic TV+ za 10 €, Home Optimal TV+ za 15 € a Home Premium TV+ za 20 € mesačne pri viazanosti na 2 roky.

Ak navyše skombinuje zákazník pevný internet s televíziou cez kábel alebo satelit, získa služby za výhodnejší mesačný poplatok pri 2-ročnej viazanosti. Jednotlivé poplatky sú uvedené v priloženej tabuľke.

Ďalšie články:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom