Doterajšie portfólio paušálov Orangeu sa zásadne zmení. Spoločnosť sa rozhodla vyradiť z ponuky staré paušály, ktoré mohli klienti využívať dlhé roky. Okrem paušálov Go prídu zákazníci o všetky neaktuálne paušály, vrátane nulového paušálu a paušálu za 1 €, no spoločnosť im plánuje poskytnúť vhodnú náhradu. O zmene informoval operátor v tlačovej správe pre médiá.

Zákazníci Orangeu mohli doteraz využívať produkty a služby spoločnosti, ktoré boli staré aj niekoľko rokov. Operátor však chce celé portfólio „omladiť“ a priniesť klientom aktuálnejšiu ponuku. O zmene bude spoločnosť informovať už od 1. júla. V praxi to teda bude znamenať, že zákazníci využívajúci neaktuálne paušály Orangeu si budú musieť vybrať niektorý z aktuálnej ponuky.

Staršie paušály, žiaľ, neumožňujú využívať nové služby, taktiež k starým paušálom zákazníci nedokážu získať všetky výhody a benefity, ktoré si s paušálmi Go môžu naplno užívať,“ vysvetľuje dôvody zmien Martin Hromkovič, riaditeľ B2C marketingu a značky.

Orange skončí so starými paušálmi. Zákazníci si budú musieť vybrať nový Go paušál

Spoločnosť bude klientom ponúkať alternatívu za ich staré paušály, no vyberať si budú môcť len z Go paušálov. Zároveň však Orange poskytne aj náhradu tým, ktorí mali v obľube tzv. „nulový“ paušál.

„Príprave sa starostlivo venujeme, postupne a včas všetkým zákazníkom oznámime, čo sme pre nich pripravili. Zároveň, pripravujeme ponuku aj pre zákazníkov s paušálmi s poplatkami 0 a 1 euro, ktorú im včas predstavíme,“ upresňuje Hromkovič.

orange
Orange/Facebook

Zákazníci pritom nebudú mať na výber, pokiaľ chcú naďalej využívať paušály Orangeu, budú sa musieť vzdať doterajších starých paušálov a vybrať si z novšej ponuky. Postupne tak budú klienti oboznamovaní s ponukou, ktorú im operátor poskytne. Podľa informácií z tlačovej správy zrejme Orange umožní vyskúšať si niektorý z nových Go paušálov.

V prípade, ak by daný paušál zákazníkovi nevyhovoval, bude si ho môcť vymeniť za iný z aktuálnej ponuky. Postupne tak bude spoločnosť pokračovať v triedení svojho portfólia a staré paušály vyradí aj bez súhlasu klientov. Zatiaľ nie je potvrdené, či bude Orange tento nútený prechod klientom kompenzovať nejakým bonusom alebo iným benefitom.

Okrem zmeny ponuky paušálov prišli aj nové benefity

V marci Orange ukončil ponuku Prima Go, ktorá už nie je viac dostupná, no zákazníci môžu službu zatiaľ využívať aj naďalej. V nasledujúcich mesiacoch tak pristúpi k ukončeniu ďalších ponúk. Prednedávnom prišla spoločnosť s ponukou, v ktorej ponúka zákazníkom 1 GB dát za udelenie súhlasov so spracovaním osobných údajov. Viac informácií o tejto téme nájdeš v samostatnom článku.

Operátor Orange si pripravil pre zákazníkov viacero noviniek, ktoré môžu využiť už v júni. Svoje služby rozširuje o nové benefity pre klientov využívajúcich balík služieb Love a taktiež sa rozhodol priniesť Orange TV divákom aj mimo vlastnej optickej siete. Bližšie sme sa týmto novinkám venovali v tomto článku.

Ďalšie zaujímavé články od operátorov:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP