Študentský ISIC paušál od Orange sa opäť stal o čosi výhodnejším. Operátor k nemu totiž pridáva dátový balíček Čet, ktorý obsahuje neobmedzené dáta pre vybrané četovacie služby. Ako prvý si zmeny na webe operátora všimol portál Živé.sk.

Četovanie bez obmedzení

Paušál ISIC v Orange je už dlhodobo obľúbenou voľbou pre držiteľov kariet ISIC, ITIC alebo EURO<26, pričom operátor k nemu najnovšie pridal o výhodu navyše. Ide o komunikačný balíček Čet, ktorý umožňuje používať vybrané aplikácie bez odrátavaní predplatených dát.

V balíčku sú zaradené WhatsApp, Telegram, Messenger, Skype, Viber, Samsung Messages a aplikácia Google Správy. Orange však nemyslí iba na nových zákazníkov, a preto túto výhodu získava aj každý existujúci klient s ISIC paušálom.

Ten za základnú cenu 9 € mesačne ponúka kredit v hodnote 10 € (minúta hovoru stojí 10 centov), 50 kusov SMS/MMS a základných 2 GB dát, ktoré si vieš viacnásobne navýšiť o 1 GB za 1 €.

Okrem nového balíčka Čet však ponúka paušál aj bonusy, ako napríklad 10 GB dát mesačne na pol roka pri nákupe so zariadením, nekonečné volania na 5 ľubovoľných čísel v sieti Orange či prenos nespotrebovaného kreditu do ďalšieho mesiaca.

Prečítaj si tiež
Orange rozdáva gigabajty dát zadarmo aj v máji. Takto ich získaš

Je pochopiteľné, že tento paušál je určený skôr pre nenáročných používateľov, avšak s pridaním nového balíka ho Orange opäť o čosi zatraktívnil. Pre skromných jedincov, ktorí nie sú držiteľmi jedného z vyžadovaných preukazov, sme nedávno vybrali najvýhodnejšie lacné paušály na Slovensku, ktoré si môžeš prezrieť v tomto článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom