Tento október sa nesie v znamení premiéry mnohých nových smartfónov a zväčša vlajkových lodí tých najznámejších výrobcov. Svoje novinky však chce predstaviť aj Apple, ktorý naplánoval svoju udalosť na deň predstavenia nového „zabijaka vlajkových lodí“. Čínsky výrobca ustúpil a presunul dátum premiéry nového OnePlus 6T na skorší termín, aby tak potešil svojich fanúšikov skôr ako Apple.

Po septembrovom debute nových iPhonov a hodiniek sa nám Apple chystá odhaliť ďalšie prekvapenia už 30. októbra na konferencii v Brooklyne. Tieto informácie už spoločnosť potvrdila aj na svojej oficiálnej stránke, kde bude taktiež prebiehať živé vysielanie o 16:00 nášho času. V tento deň nám tak Apple ukáže ďalšie skvelé produkty, na ktoré jeho fanúšikovia čakali. Akoby náhodou sa OnePlus rozhodlo predstaviť svoj najnovší smartfón v rovnaký deň.

OnePlus 6T pozná nový dátum predstavenia

Tento čínsky výrobca prémiových modelov však nechce ostať v tieni Applu, a tak presunul debut nového OnePlus 6T na nový dátum. „Zabijak vlajkových lodí“ 8. generácie príde na svet o deň skôr, teda 29. októbra o 17:00 európskeho času. Obe konferencie sa mali konať v rovnaký deň v New Yorku, a tak sa CEO OnePlus, Pete Lau, rozhodol odhaliť očakávanú novinku spoločnosti ešte o čosi skôr. Tejto významnej udalosti sa zúčastní až 1 000 pozvaných hostí, medzi ktorými budú nielen fanúšikovia, ale aj novinári.

Nenechaj si ujsť
OnePlus 6T bude najdrahším smartfónom v histórii spoločnosti

V minulosti zvyklo OnePlus pri premiére nového smartfónu preplatiť zákazníkovi cenu letenky, pokiaľ si najnovší model ihneď kúpil. Tentokrát bude spoločnosť odškodňovať tých, ktorí sa kvôli skoršiemu predstaveniu nebudú môcť do New Yorku dostaviť a ostatným preplatí náklady spojené so zmenou letu. Napriek nečakanému rozhodnutiu OnePlus ukázalo ohľaduplnosť voči fanúšikom. Mnohí z nich však kvôli zmene dátumu nové OnePlus 6T neuvidia, a tak im neostane nič iné, len sledovať s ostatnými živé vysielanie na oficiálnej stránke, alebo na YouTube.

Všetci sa však s istotou dočkajú jedného z najlepších smartfónov tohto roka, ktorý bude zdokonaľovať vlastnosti svojho predchodcu. Najväčšie zmeny sa majú niesť v oblasti biometrického zabezpečenia, kde má klasický snímač odtlačkov prstov nahradiť jeho zabudovaný ekvivalent v displeji. Z neho by mal zmiznúť aj výrazný výrez, ktorý zrejme nahradí menšia verzia v tvare kvapky vody. Zvyšok výbavy by sa zásadne meniť nemal, no všetko sa dozvieme už o pár dní počas oficiálneho predstavenia OnePlus 6T.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom