Bývalý prezident Spojených štátov amerických, Barack Obama, sa vyjadril na adresu mimozemšťanov a UFO. V The Late Show s Jamesom Cordenom prehlásil, že má o mimozemšťanoch informácie, ktoré nemôže povedať naživo, informuje VICE.

Keď sa stal prezidentom, pýtal sa na mimozemšťanov

Keď sa bývalého prezidenta spýtali na mimozemšťanov, jeho odpoveď mnohých prekvapila. Od Obamu sa očakávalo negatívne vyjadrenie a skôr mávnutie rukou, nie však čiastočné potvrdenie tejto problematiky. Tieto slová prichádzajú len pár dní po tom, čo armádni piloti priznali, že vídali neidentifikovateľné objekty takmer každý deň a to po dobu niekoľkých rokov.

„Čo sa týka mimozemšťanov, sú tu veci, ktoré vám naživo povedať jednoducho nemôžem“, povedal Obama. Namiesto úplného odmietnutia problematiky tak zaujal podobný postoj, ako iní vrchní armádni predstavitelia v posledných mesiacoch.

Screenshot/Youtube/Collective Evolution

Barack Obama ďalej povedal, že keď nastúpil do úradu, položil otázku: „Je tu nejaké laboratórium, v ktorom držíme exempláre mimozemšťanov a vesmírne lode? Spravili menší prieskum a odpoveď bola, že nie“.

Bývalý prezident ďalej potvrdil to, čo sme už počuli vo vyjadreniach iných členov tajných služieb a armády. Vláda totiž disponuje množstvom videí a snímok, ktoré zachytávajú neznáme objekty na oblohe. Nik nedokázal určiť ich pôvod či spôsob, ktorým sa pohybujú, píše Futurism.

Obama nie je prvým prezidentom, ktorý sa zaujímal o mimozemšťanov

Známym sa stal aj prezident Bill Clinton, ktorý prehlásil, že chce vedieť viac o Zóne 51. Údajne by nebol prekvapený, keby sa ukázalo, že nás mimozemšťania už navštívili. Nezaostával ani Trump a jeho administratíva, ktorá nariadila zverejnenie dostupných informácií verejnosti.

U.S. Navy / Twitter / Jeremy Corbell / Pixabay / Úprava redakcie

V dôsledku toho sa debata o UFO vážne rozohnila a na povrch sa začali dostávať ďalšie a ďalšie informácie. Bývalý zamestnanec Pentagonu Luis Elizondo tvrdí, že vláda USA chystá veľké odhalenie o pozorovaniach UFO.

Niektoré z objektov údajne dosahovali rýchlosť až 18 000 km/h a vykonávali manévre, ktoré mohli spôsobiť preťaženie až 700 G. Podľa Elizonda môže ísť o vážnu hrozbu pre národnú bezpečnosť, keďže sú tieto objekty v drvivej väčšine prípadov pozorované v okolí kľúčovej infraštruktúry.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom