Novinka od Blackview ponúkne MediaTek MT6797, 2K displej a snímač odtlačkov zabudovaný v displeji

Spoločnosť Blackview stojí za rôznymi smartfónmi, ktoré zožali úspech v rôznych výkonnostných kategóriách. Ďalším prírastkom má byť novinka, ktorá bude ozajstným zabijakom. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka z dielne Blackview príde so špičkovým hardvérom. Pod kapotou bude pracovať procesor od firmy MediaTek MT6797, ktorému bude sekundovať 4 GB operačnej pamäte RAM. Prednú stranu bude tvoriť bezrámikový displej s 2K rozlíšením a zabudovanou technológiou snímača odtlačkov prstov. Vnútorné úložisko novinky ponúkne kapacitu 16 a 32 GB. Fotografická stránka novinky tiež nebude patriť medzi slabšie časti. V novinke sa bude nachádzať 20 MPx snímač Sony IMX230.

blackview-concept

Dostupnosť novinky bude pravdepodobne začiatkom septembra. Cena a ostatné špecifikácie budú známe v priebehu nasledujúcich týždňov. Výbornou správou pre fanúšikov Blackview je, že táto spoločnosť plánuje otvoriť pobočky po celej Európe.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]