Take-Two, stojace za minuloročnou katastrofou WWE 2K20, radšej svoju hru nadobro vyplio, a to len kvôli tomu, aby si ju už aj tak psychicky zdeptaní hráči nemohli v novom roku zahrať. Nanešťastie hra už znovu funguje tak ako predtým.

Hra vyšla v októbri minulého roka a už od svojho vydania ju sprevádzali konštantné chyby, tvoriace z wrestlingovej záležitosti technologickú nočnú moru. K technickým dieram WWE 2K20 však nedopomáhali ani samotní autori hry, ktorí hru kazili ešte viac namiesto toho, aby ju opravovali. Najslávnejšia kauza autorského plátania hry vznikla s patchom 1.03, ktorý nevedomým hráčom z čista jasna vymazal celý postup v hre.

Samozrejme, v úvode, kde spomíname vypnutie hry začiatkom roka 2020, žartujeme, no hra vážne nešla spočiatku spustiť. Na to, že sa do hry hráči nemôžu dostať, prišla herná komunita iba niekoľko hodín po novom roku, keď ich hra pri spustení okamžite padla do operačného systému daného počítača alebo konzoly.

Hráči však obratom prišli na riešenie problému, a to zmenením dátumu späť na rok 2019. Bug, s humorným označením Y2K20 si Take-Two okamžite všimlo a opravilo ho.

Nenechaj si ujsť
Vyťahuj svetelné meče. Ikonická skladba zo seriálu Zaklínač je dostupná v slávnej česko-slovenskej VR hre

Podobný problém mimochodom zdieľa aj hit Star Wars Jedi: Fallen Order, ktorý momentálne rieši jedine reinštalácia hry, ale iba v prípade, že si si hru zakúpil cez Origin.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom