Túto jeseň naše herné zariadenia prekvapilo hneď niekoľko výnimočných kúskov. Wrestling WWE 2K20 sa však medzi takéto počiny nezaradil, keďže vyšiel v maximálne žalostnom stave. Kope problémov však nepomáhajú ani samotní vývojári, ktorí hru kazia ešte viac svojimi záplatami.

Vývoj WWE 2K20 sprevádzalo hneď niekoľko nepríjemnosti, čo sa podpísalo na finálnej kvalite produktu. Hra prešla rapídnym grafickým downgradom, je plná rôznych bugov a chýb, čo z hry v konečnom dôsledku robí nehrateľnú záležitosť.

Dôvodov, prečo takto wrestlingová hra dopadla, je hneď niekoľko, no najväčším problémom vývoja, bol rozchod vývojárskeho štúdia a vydavateľstva hry.

Hra sa od vydania dočkala už svojho tretieho patchu, no fanúšikovia sa na sociálnych sieťach aj naďalej sťažujú na nekonzistentnosť. Okrem toho, že im hra konštante padá, oprava 1.03 priniesla nemilé prekvapenie, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou poškodí tvoje uložené pozície a ty tak prídeš o celý postup v hre.

Nenechaj si ujsť
TOP 10 hier, ktoré sú také náročné, že budeš kričať od hnevu

My sa len v pozadí milo usmievame a s nostalgickou slzičkou v oku spomíname na časy PS1 a lacných pamäťoviek z tržnice. Vráťme sa však späť k hernej katastrofe tejto jesene. Je smutné, že videoherná odnož WWE dokáže aj po niekoľkých ročníkoch preraziť vlastné dno technickej neschopnosti. Či sa štúdiu Visual Concepts podarí renomé WWE 2K20, je teraz už veľmi nepravdepodobné.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom