Či sa ti už seriál z produkcie Netflixu páčil, alebo nie, musíš uznať, že jeho hudobný podmaz je takmer na tak dobrej úrovni ako hudba v hrách. Hudobné skladby seriálu však obľúbenosťou o niekoľko míľových krokov prekročila balada Toss a Coin to Your Witcher, ktorú si môžeš stiahnuť už aj do hry Beat Saber.

Priznaj sa, že aj ty počúvaš túto ikonickú skladbu stále dookola už od prvého víkendu, kedy si na jedno posedenie zhltol fantasy pecku s Geraltom v hlavnej úlohe. Skladbu Toss a Coin to Your Witcher zložil Marigold pre Geralta pri jednom z ich prvých stretnutí, kedy si pomyselne podali ruky v spolupráci za účelom zlepšovania reputácie lovca odmien.

Ak si vlastníkom hociktorého VR zariadenia, s najväčšou pravdepodobnosťou vlastníš aj jeden z najúspešnejších herných projektov v strednej Európe, Beat Saber. Vďaka vynikajúcej fanúšikovskej základni si teraz môžeš stiahnuť upravenú baladu, opisujúcu chrabrosť Geralta už tradične na stránke BeatSaver. Ide síce o pomalšiu skladbu v porovnaní s ostatnými v hre, no o to viac si ju užiješ a vyšperkuješ do dokonalosti.

Tu by sme opäť raz chceli vyzdvihnúť genialitu hry Beat Saber, ktorá takýmto tempom len tak ľahko do úzadia nezapadne. Práve doplnky ako balada zo seriálového Zaklínača utvrdzuje postavenie rytmickej záležitosti na trhu a využívajú jej potenciál naplno. Viac sa o Beat Saber môžeš dočítať v našom rozhovore so spoluzakladateľmi projektu, Slovákmi Jánom Ilavským a Vladimírom Hrinčákom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú