Streamovacie služby svoju ponuku neustále obohacujú o nový obsah, na rozdiel od začiatku roka sa ku nám v poslednej dobe ale nedostali vyložené hity, ktoré by zaujali v globálnom meradle. To sa v najbližších dňoch pravdepodobne zmení, keďže streamovací giganti si pre divákov nachystali niekoľko sľubných noviniek.

Akcia na HBO

Už dnes 18. marca do ponuky HBO Go pribudol očakávaný komiksový blockbuster Justice League, ktorý predstavuje víziu jeho pôvodného režiséra Zacka Snydera. Nová verzia filmu je oproti predchodcovi podstatne temnejšia a je preplnená tonou nových záberov, čomu zodpovedá aj minutáž dosahujúca až 232 minút (bez záverečných titulkov).

Komiksoví fanúšikovia sa zároveň môžu tešiť na pridanie nových dejových línií, detailnejšieho náhľadu do histórie jednotlivých postáv i celkom nový soundtrack. Prvé hodnotenia naznačujú citeľný skok vpred oproti predchodcovi, ak ťa zaujíma detailná (problematická i veľmi tragická) história filmu, nevynechaj našu samostatnú témuBonusom pre slovenských divákov je kompletná lokalizácia do slovenčiny, a to nielen vo forme titulkov, ale tiež nášho dabingu.

Určite nezmeškaj
HBO Go práve pridalo slovenský dabing ku Game of Thrones a desiatkam ďalších filmov. Máme zoznam a exkluzívne detaily

Netflix s dvojicou sľubných noviniek

Svojich predplatiteľov už zajtra 19. marca s trochou šťastia poteší aj Netflix, ktorý ponuku rozšíri o tretiu sériu jedného z najlepších športových seriálov súčasnosti, F1: Drive to Survive, a úplne nový seriálový projekt od tvorcov hitu Money Heist.

Začnime športovou novinkou, ktorá opäť bude pozostávať z 10 epizód a nechá divákov nahliadnuť nielen na dianie trati F1, ale tiež do zákulisia a stajní jednotlivých stajní. Nový prídavok pokryje najlepšie momenty uplynulej sezóny a cestu Lewisa Hamiltona za svojím siedmym titulom, debut Georgea Russella v Mercedese či premiérové víťazstvá Pierra Gaslyho and Sergia Pereza.

Sľubne pôsobí aj seriálová novinka od tvorcov Money Heist, Sky Rojo. Španielski filmári tentokrát dávajú sofistikovaným bankovým lúpežiam pokoj, namiesto toho predstavia dobrodružnú výpravu troch prostitútok pri úteku pred svojimi pasákmi.

Tvorcovia chcú vďaka krátkej, iba 25 minutáži jednotlivých epizód, zabezpečiť neustály prílev televíznej zábavy, ktorá sa podľa traileru ponesie ako v akčnom, tak aj humornom duchu. Netflix projektu očividne verí, ešte pred premiérou prvej série totiž odklepol aj pokračovanie.

Prečítaj si aj
Ďalší megaprojekt Marvelu v príprave. Disney+ chce vydať seriálového Black Panthera

Ďalší hit na Disney+

Streamovacia služba Disney+ na Slovensku síce zatiaľ nie je dostupná, jej príchod je avizovaný na tento rok, informujeme preto aj o jej obsahu. Ten bude už zajtra 19. marca obohatený o jeden z najočakávanejších seriálov roka, Falcon & The Winter Soldier, ktorý bude zasadený do univerza Marvelu.

Nedávno skončená WandaVision v sledovanosti i rebríčkoch nelegálneho sťahovania jasne dokázala, že fanúšikovia sa superhrdinov stále nevedia nabažiť. Príbeh Falcona a Winter Soldiera, ktorý sa navyše oproti WandaVision ponesie v omnoho „tradičnejšom“ duchu, má preto obrovský potenciál. Zamrzí azda len malý počet epizód, seriál prichádza len so šiestimi časťami, čo je však vzhľadom na formát a jeho finančnú náročnosť pochopiteľné.

 

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom