Minule sme informovali o oficiálnom potvrdení piatej, no žiaľ už poslednej série vynikajúceho španielskeho seriálu Money Heist. Koniec je podľa všetkého bližšie ako si všetci myslíme, natáčanie je totiž v plnom prúde, informuje Netflix CZ + SK Fans.

Keďže štvrtá séria vyšla na Netflixe len relatívne nedávno, na jej pokračovanie si počkáme minimálne do jari budúceho roka. Rovnako je vysoko pravdepodobné, že produkciu v istej miere zdrží aj globálna pandémia, čo naznačuje aktuálne dianie na filmovacom pľaci. Natáčanie podľa zverejnených záberov totiž prebieha pod prísnymi hygienickými opatreniami.

Opäť sa vráti obľúbená postava

Ako zábery naznačujú, Berlin opäť dostane dostatočný priestor na sebarealizáciu v početných retrospektívnych pasážach, keďže jeho osud v podobe ďalšieho účinkovania v príbehu je už dávno spečatený. To ale naznačoval aj koniec štvrtej série, ktorý sa vedľa skupiny obľúbených lupičov sústredil aj na pozadie vzťahu Berlína a Tatiany.

Natáčení závěrečné řady seriálu Papírový dům za velmi přísných bezpečnostních opatření začalo. 😍

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Mittwoch, 12. August 2020

Internetom kolujú početné zvesti a aj nám ako divákom po odhalení spoločnej minulosti dvojice napadlo, čo ak je Berlinova láska Tatiana hlavným nepriateľom profesorovej partie v skutočnosti Alicia Sierra? Túto otázku nám určite zodpovie očakávané finále seriálu.

Nenechaj si ujsť
Návrat Priateľov sa odkladá na neurčito. HBO stratilo svoj kľúčový titul

Aj keď Money Heist končí, fanúšikovia, ktorých nie je ich málo, vôbec nemusia mať hlavy v smútku. Pred určitou dobou totiž vyplávali na internet rôzne náznaky, že s veľkou pravdepodobnosťou sa môžeme dočkať hneď niekoľkých príbehových odbočiek, ktoré by sa mohli sústrediť buď na osobné príbehy jednej z hlavných postáv alebo na úplne odlišnú skupinku lupičov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom