banner-mate-8
O novej vlajkovej lodi spoločnosti Huawei, Huawei P9, sa hovorí už dlhší čas. V jej súvislosti sa skloňoval najmä výborný dizajn a duálny zadný fotoaparát. Tieto tvrdenia už potvrdilo niekoľko uniknutých fotografií a súdiac aj podľa najnovšej série obrázkov, nebudú ďaleko od pravdy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Huawei plánuje dňa 6. apríla konferenciu v Londýne, na ktorej s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme ich najnovší model, Huawei P9. A vďaka leaknutým fotografiám už aj vieme, na čo sa môžeme tešiť. Potvrdzujú totiž duálny fotoaparát z predošlých obrázkov. Ešte nie je jasné, aké využite bude mať druhý senzor, špekuluje sa už ale o rozlíšení – 12 MPx. Ich výrobcom by mala byť nemecká firma Leica.

Huawei P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


huawei p9 leak 05

Čo sa týka dizajnu, ten sa oproti minuloročnej edícii výrazne nezmenil, ostáva luxusná kovová unibody konštrukcia a softvérové tlačidlá. Na zadnej strane pribudol snímač odtlačkov prstov a laserové zaostrovanie. Tradičný microUSB port bol nahradený portom USB Type-C.

Huawei P9 by mal mať podľa neoficiálnych informácií 5,2-palcový FullHD displej, procesor Kirin 950 a 3 GB RAM s 32 GB pamäťou. Príde v troch verziách. Displej Max verzie bude mať uhlopriečku 6,2 palca v 2K rozlíšení, 4 GB RAM, 64 GB vnútornej pamäte a procesor Kirin 955. Lite verzia pravdepodobne nebude mať duálny fotoaparát. Dostane však Snapdragon 650 a snímač odtlačkov prstov. To, či boli špekulácie pravdivé, sa dozvieme už o týždeň v Londýne. Sledujte nás.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú