banner-mate-8
Vlajkové lode pre rok 2016 už predstavilo množstvo výrobcov, no top modelu z dielne Huawei sme zatiaľ nedočkali. Všetko by sa malo zmeniť v apríli tohto roka, kedy je naplánované oficiálne predstavenie Huawei P9. Z teaseru sa dozvedáme, že novinka by mala disponovať duálnym fotoaparátom, na ktorom pravdepodobne spolupracovala nemecká firma Leica.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na promo obrázku dominujú dva kruhy, ktoré predstavujú duálny fotoaparát. Ako sme už informovali, Huawei pri vývoji fotoaparátu spojil sily s tradičnou nemeckou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou optiky do kvalitných fotoaparátov a vystupuje pod názvom Leica. Práve fotoaparát v smartfóne Huawei P9 by mal byť prvým výsledkom spolupráce týchto dvoch technologických gigantov.

Huawei P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


p9-dual-cameras-teaser
O pripravovanej vlajkovej lodi zatiaľ vieme, že by mala prísť s 5,2″ displejom, 3 GB pamäťou RAM, procesorom Kirin 950 vlastnej výroby a vnútorným úložiskom o veľkosti 32 GB. Huawei avizoval, že by mohol vyrobiť až štyri verzie vlajkovej lode. Najvyššia Premium verzia by mala disponovať 4 GB RAM a procesorom Kirin 955 pre ešte väčší výkon. Zlepšenia sa dočká aj interné úložisko, ktorého kapacita sa navýši na 64 GB. Verzia Max by zase mala prísť s tradične väčšou uhlopriečkou displeja, očakáva sa 6,2″.

Prehľad jednotlivých verzií a predpokladaných cien:

  • Huawei P9 Lite                              265 €
  • Huawei P9 Standard Edition      404 €
  • Huawei P9 Premium                    490 €
  • Huawei P9 Max                             572 €

Dátum predstavenia ešte nie je oficiálne známy, no predpokladáme, že sa tak stane 6. Apríla. Oslovil vás Huawei so svojím pripravovaným modelom?

 

Zdroje: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP