Unikol render Huawei P9 Lite, chýbajúci duálny fotoaparát, no po novom aj snímač odtlačkov

Teraz čítate
Unikol render Huawei P9 Lite, chýbajúci duálny fotoaparát, no po novom aj snímač odtlačkov

banner-mate-8
Predstavenie nových smartfónov série „P“ od spoločnosti Huawei sa nezadržateľne blíži a čínsky velikán naplánoval túto slávnostnú udalosť na 6. apríla v Londýne. Pomaly sa nám pred oficiálnym uvedením odkrývajú takmer všetky detaily o pripravovaných novinkách.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včerajšie informácie o vlajkovej lodi P9 sa nás len utvrdili v tom, že od Huawei máme očakávať veľké veci. Jeden z najúspešnejších smartfónov minulého roka, Huawei P8 Lite, sa ešte stále teší obrovskému záujmu a spoločnosť musí priniesť opäť niečo nové, aby zopakovala úspechy z minulého roka. Render, ktorý dnes unikol, poukazuje na nový prvok v krásnej hliníkovej konštrukcii. Tým novým prvkom je snímač odtlačkov prstov, ktorý sa samozrejme nachádza na zadnej strane. Celkové rozmery zariadenia budú v prijateľných hodnotách a podľa najnovších únikov je reč o rozmeroch 146.8 × 72.5 × 7.6 mm.

Huawei P8 Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Screen-Shot-2016-03-23-at-1.27.39-AM_result

Možná fotografia snímača z Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite má zo sebou priniesť aj 5,2-palcový FullHD displej, pravdepodobne Snapdragon 650 procesor, 2 GB RAM, 16 GB úložisko a 2900 mAh batériu. Cena nového hráča v strednej triede sa má zastaviť na úrovni 267 €. Do spomínaného celosvetového predstavenia však ešte nejaké informácie určite získame a zatiaľ to vyzerá na veľmi sľubný smartfón, ktorý môže naozaj zamiešať karty v tomto segmente.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • stanley

    no mohli by mu dat uz 3gb ram namiesto tych 2 aby sa aspon vyrovnal redmi note 3 pro a do vlajkovej lodi dat radsej 4gb ram+ novsi kirin 955 tak ako mala mat premium verzia P9, P9 max to bude mat samozrejme ale to uz je tabletofon