banner-mate-8
Predstavenie nových smartfónov série „P“ od spoločnosti Huawei sa nezadržateľne blíži a čínsky velikán naplánoval túto slávnostnú udalosť na 6. apríla v Londýne. Pomaly sa nám pred oficiálnym uvedením odkrývajú takmer všetky detaily o pripravovaných novinkách.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včerajšie informácie o vlajkovej lodi P9 sa nás len utvrdili v tom, že od Huawei máme očakávať veľké veci. Jeden z najúspešnejších smartfónov minulého roka, Huawei P8 Lite, sa ešte stále teší obrovskému záujmu a spoločnosť musí priniesť opäť niečo nové, aby zopakovala úspechy z minulého roka. Render, ktorý dnes unikol, poukazuje na nový prvok v krásnej hliníkovej konštrukcii. Tým novým prvkom je snímač odtlačkov prstov, ktorý sa samozrejme nachádza na zadnej strane. Celkové rozmery zariadenia budú v prijateľných hodnotách a podľa najnovších únikov je reč o rozmeroch 146.8 × 72.5 × 7.6 mm.

Huawei P8 Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Screen-Shot-2016-03-23-at-1.27.39-AM_result

Možná fotografia snímača z Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite má zo sebou priniesť aj 5,2-palcový FullHD displej, pravdepodobne Snapdragon 650 procesor, 2 GB RAM, 16 GB úložisko a 2900 mAh batériu. Cena nového hráča v strednej triede sa má zastaviť na úrovni 267 €. Do spomínaného celosvetového predstavenia však ešte nejaké informácie určite získame a zatiaľ to vyzerá na veľmi sľubný smartfón, ktorý môže naozaj zamiešať karty v tomto segmente.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú