banner-mate-8
Čím viac únikov o danom smartfóne vidíme, tým bližšie je jeho dátum predstavenia. Ako sa tohto pravidla držali takmer všetky smartfóny, tak ho dodržalo aj Xiaomi Mi5, kedy sme už o ňom nové a nové informácie počuli skoro každý deň. Ďalším netrpezlivo očakávaným smartfónom je nástupca úspešnej vlajkovej lode výrobcu Huawei.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O vybavení nového Hauwei P9 už akú-takú predstavu máme, no predstavenie sa nám stále akosi vyhýba. Úplne prvá zmienka o dátume predstavenia padla na konferencii CES 2016, no tak sa však nestalo. Ďalej sa povrávalo o 9. marci, no z dôvodu technických problémov sa predstavenie ešte o viac ako mesiac odloží. Majiteľ známeho twitterového účtu @evleaks na svojom profile oznámil, že nový Huawei P9 bude predstavený 6. apríla v Londýne. Nakoľko sú informácie od @evleaks celkom dôveryhodné, tento dátum predstavenia je aj dosť možný. Či sa tak naozaj stane, sa dozvieme buď 6. apríla, alebo z oficiálneho vyjadrenia spoločnosti Huawei.

Huawei P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Niekoľko únikov už potvrdilo aj existenciu štyroch verzií tohto smartfónu. Tým sme sa venovali v samotnom článku. Keby sme ich mali aspoň vymenovať, tak to budú pravdepodone Huawei P9 Lite, P9, P9 Pro/Premium a P9 Max. Čo sa týka cien, tak najlacnejšia Lite verzia smartfónu by mala stáť okolo 260 €, štandardná verzia 430 €, vylepšená Pro/Premium verzia 510 €, no a najvybavenejší model by sa mal predávať za cenu 570 €.

Nový render

Zdroj: gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP