Elephone predstavil podznačku Trunk aj s prvým smartfónom

Za posledných pár rokov sa stalo populárnym mať svoje podznačky. Napríklad pre Huawei to je Honor, indický Micromax má Yu a po novom bude mať svoju podznačku aj Lenovo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Medzi tieto spoločnosti sa pridal aj Elephone, ktorý predstavil Trunk. Je to podznačka, ktorá ponúkne cenovo dostupné smartfóny s dobrým výkonom a viacerými farebnými variantmi. Pri ohlásení predstavili aj prvý smartfón z tejto rady. Smartfón zatiaľ nemá označenie, ale ponúkne 5-palcový displej, Snapdragon procesor a Android 5.0.

Cena aj dostupnosť nie je zatiaľ známa, ale môžeme čakať oznámenie v blízkej dobe. Dostupný bude vo viacerých farebných prevedeniach. Elephone patril aj predtým medzi tie dostupnejšie značky, takže bude zaujímavé sledovať, či budú Trunk smartfóny cenovo podobné alebo budú ešte lacnejšie.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]