Keď tvojmu smartfónu dochádza „šťava“, väčšinou nie je žiadny dôvod na radosť. Rýchlo sa snažíš využiť posledné zostávajúce percentá na najdôležitejšie úkony a potom už len s pocitom bezmocnosti sleduješ, ako sa ti smartfón pred očami vypína.

Zatiaľ čo výrobcovia sa voči tomu snažia ako-tak bojovať a vyvíjajú rôzne rýchlonabíjacie technológie a „revolučné“ batérie, jeden vývojár sa na problematiku pozrel úplne inak.

Chatuj s rovnakými úbožiakmi

Nová aplikácia Die With Me za 0,99 € ponúka úplne nové prežívanie slabej batérie v smartfóne. Po vybití batérie pod 5 % totiž umožní vstúpiť do exkluzívnej chatovacej miestnosti, v ktorej sa môžeš porozprávať s rovnakými chudákmi. Ak ti aplikácia z tohto opisu pripadá zbytočná, nemýliš sa. Ide o niečo na spôsob aplikácie I Am Rich za takmer 350 €, ktorá nemá žiadnu významnú funkciu. Aj keď síce Die With Me ponúka aspoň chatovanie, mnoho ľudí môže odradiť cena. Nie je vysoká, no kto by platil za aplikáciu, ktorú by možno ani nikdy nevyužil?

Nenechaj si ujsť
WhatsApp má novinku. Používateľom už napíšu a zavolajú aj firmy

Na záver pár vtipných recenzií:

„Nevidím tu žiadnych používateľov Nexus 6P. Všetky ich telefóny umierajú náhodne pri 0 – 30 %. Je to ako ruská ruleta.“ – Kommradeobvious

„Používam to na Nextbit Robin.“ – SabashChandraBose

„Konečne dobrá aplikácia na odosielanie správ pre majiteľov Galaxy S6.“ –  guyver_dio.

€0.99Download

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom