Cong Metal 2 s procesorom Helio X20, 4 GB RAM a 128 GB úložiskom oficiálne ohlásený

banner-mate-8Spoločnosť Cong je neveľmi známy čínsky výrobca mobilných zariadení, ktorý však tvrdo bojuje o svoje miesto na trhu. Na konci minulého roka mnohých prekvapil dvojicou modelov, ktoré ponúkajú kvalitnú výbavu spojenú s atraktívnym dizajnom za viac než konkurencieschopné ceny. No a teraz chystá svoj ďalší model s označením Cong Metal 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Svojimi predchádzajúcimi smartfónmi si firma nastavila latku naozaj vysoko a nebude ľahké udržať tento vysoký štandard. Avšak, výrobca prostredníctvom čínskej sociálnej siete Weibo prezradil niekoľko špecifikácií pripravovanej novinky, ktoré vyzerajú naozaj sľubne. Cong Metal 2 príde s 10-jadrovým procesorom Helio X20 od MediaTeku, 4 GB RAM pamäťou a až so 128 GB interným úložiskom. Ďalšia výbaba nebola potvrdená, no hovorí sa o 5,7-palcovom 2K displeji s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, fotoaparáte s rozlíšením 21 MPx, Androide 6.0 Marshmallov a o batérii s veľkou 4000 mAh kapacitou.

img_1415

Je teda zrejmé, že Cong chystá zaujímavé zariadenie, je však otázne, nakoľko sa im podarí jednotlivé špecifikácie spojiť do spoľahlivo fungujúceho celku. Dátum oficiálneho predstavenia v súčasnej dobe nepoznáme, preto budeme ďalšie novinky ohľadne Cong Metal 2 netrpezlivo očakávať.

img_1414

Zdroj: Mobildingser.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]