ZTE pripravuje phablet Nubia X8, bude to poriadne monštrum

Spoločnosť ZTE po úspešnom modeli Nubia Z9, ktorý sa stal synonymom pre dokonalý dizajn, má v pláne predstaviť nový model Nubia X8, ktorý bude spadať do kategórie phabletov. Dnes unikli bližšie špecifikácie a máme sa na čo tešiť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Podľa predpokladov by mala byť novinka po dizajnovej stránke totožná s Nubia Z9 a mala by mať telo s hrúbkou 7,9 mm, do ktorého bude zasadený 6-palcový 2K displej. Rešpekt bude vzbudzovať aj hodnota operačnej pamäte RAM, ktorá bude mať kapacitu 4 GB. Veľkým lákadlom bude aj monštruózna 5120 mAh batéria. S dostupných informácií vieme aj celkové rozmery, ktoré činia 163 x 75 x 7.9 mm a celková hmotnosť sa zastavila na 201 g. Vnútorné úložisko bude mať pravdepodobne kapacitu 32 GB alebo 64 GB. Po softvérovej stránke výrobca siahne po najnovšom Androide 5.0.

zte-nubia-x8

Bližšie špecifikácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch. Môžeme očakávať rovnaké špecifikácie ako pri Nubii Z9, čiže zatiaľ najvýkonnejší procesor od Qualcommu a špičkový fotoaparát.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]