ZTE pripravuje phablet Nubia X8, bude to poriadne monštrum

Teraz čítate
ZTE pripravuje phablet Nubia X8, bude to poriadne monštrum

Spoločnosť ZTE po úspešnom modeli Nubia Z9, ktorý sa stal synonymom pre dokonalý dizajn, má v pláne predstaviť nový model Nubia X8, ktorý bude spadať do kategórie phabletov. Dnes unikli bližšie špecifikácie a máme sa na čo tešiť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Podľa predpokladov by mala byť novinka po dizajnovej stránke totožná s Nubia Z9 a mala by mať telo s hrúbkou 7,9 mm, do ktorého bude zasadený 6-palcový 2K displej. Rešpekt bude vzbudzovať aj hodnota operačnej pamäte RAM, ktorá bude mať kapacitu 4 GB. Veľkým lákadlom bude aj monštruózna 5120 mAh batéria. S dostupných informácií vieme aj celkové rozmery, ktoré činia 163 x 75 x 7.9 mm a celková hmotnosť sa zastavila na 201 g. Vnútorné úložisko bude mať pravdepodobne kapacitu 32 GB alebo 64 GB. Po softvérovej stránke výrobca siahne po najnovšom Androide 5.0.

zte-nubia-x8

Bližšie špecifikácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch. Môžeme očakávať rovnaké špecifikácie ako pri Nubii Z9, čiže zatiaľ najvýkonnejší procesor od Qualcommu a špičkový fotoaparát.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]