Najväčší čínsky výrobca Xiaomi dnes oznámil svetu predajné čísla svojich produktov za prvý štvrťrok 2015. Celosvetovo sa spoločnosti mimoriadne darí a napreduje míľovými krokmi. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V segmente wearables si spoločnosť drží post svetovej jednotky vďaka úžasnému fitness náramku MiBand, ktorý vo svete zožal veľké úspechy. Predajné čísla naznačujú 6 miliónov predaných kusov. Medzi hlavné výhody zariadenia patria meranie spánku, fitness aktivity a čerešnička na torte je výdrž batérie, ktorá sa pohybuje na úrovni 30 dní. Viac sa dozviete v našej podrobnej recenzii.

miband2

Xiaomi MiBand môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Segment smartfónov sa spoločnosti tento rok veľmi vydaril a uviedla mnohé vynikajúce kúsky. Najúspešnejší smartfón je však minuloročný Xiaomi Mi4, ktorý si vo svete vyslúžil iba tie najlepšie hodnotenia. Predajná čísla atakujú hranicu 10 miliónov predaných kusov.

Mi4

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pri príležitosti oslávenia týchto skvelých výsledkov spoločnosť uvedie nový prírastok do svojho portfólia zariadení. Konferencia sa bude konať 17. júna a my vám samozrejme prinesieme najnovšie informácie.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú