banner-mi-max
Na historicky prvý notebook od Xiaomi sa teší množstvo fanúšikov a už netrpezlivo očakávajú potvrdenie oficiálneho dátumu predstavenia. Po najnovších informáciách môžeme byť opäť o niečo spokojnejší a šťastnejší.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Je známe, že 27. júla usporiada Xiaomi konferenciu, na ktorej pravdepodobne predstaví nový prírastok do línie Redmi, no nevylučuje sa ani prípadné predstavenie high-endu Mi Note 2. Ďalšie špekulácie sa vynorili hneď potom, ako sa začali objavovať informácie o predstavení Xiaomi notebooku rovnako 27. júla. Tento nadupaný notebook príde v celkovo 3 verziách, ktoré sa budú odlišovať veľkosťou displeja. Dizajn bude veľmi podobný MacBookom. Operačným systémom sa stane Windows 10 a spoločnosť proklamuje, že notebook bude mať výbornú výdrž na jedno nabitie.

Apple MacBook Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-notebook

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi oznámilo verejnosti konferenciu na 27. júla, dočkáme sa nového smartfónu zo série Redmi? [/tip]

Vyhlásenia Lei Juna hovorili o tom, že v druhej polovici roka máme očakávať množstvo nových zariadení a nebudú to len smartfóny alebo gadgety. V napätí teda čakáme na 27. júl, kedy dúfame, že sa dočkáme slušného množstva noviniek z dielne tohto čínskeho giganta.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom