banner-redmi-note-3-proPrelom letných mesiacov nebude len o vlajkových lodiach Xiaomi, ale dočkáme sa aj nového prírastku do cenovo dostupnej série Redmi. Práve táto skupina smartfónov je jedna z najväčších ťahúňov spoločnosti.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Príchod nového Redmi zariadenia je viacmenej potvrdený, nakoľko nová reklamná tvár Xiaomi, herec Liu Hao Ran, na svojom Weibo účte oznámil, že Xiaomi bude hostiť novú konferenciu 27. júla v Pekingu. Nový smartfón zo série Redmi potvrdzuje aj fakt, že práve Liu Hao je novým ambasádorom línie Redmi, ktorá by mohla dostať napríklad prírastok aj v podobe modelu Redmi Note 4 s duálnym fotoaparátom a nadupanou výbavou. Cenovo dostupné zariadenia sú pre Xiaomi tento rok obzvlášť prioritné a nový stroj strednej triedy by tieto tvrdenia len umocnil.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-phones-1

[tip color=“white“]TIP: Unikli fotografie kovového Xiaomi smartfónu s duálnym fotoaparátom, je to Xiaomi Redmi Note 4? [/tip]

Ďalšie otázky sa vynárajú pri nových únikoch z benchmarku Geekbench, v ktorom sa objavilo neznáme Xiaomi zariadenie s označením Altun. Podľa údajov bude smartfón poháňaný 8-jadrovým procesorom, 2 GB RAM pamäťou a operačným systém je najnovší Android 6.0 Marshmallow. Najzaujímavejšie je to, že toto zariadenie bolo v testoch Geekbench zaznamenané už 25 krát od mája, pričom vždy dosiahlo odlišné výsledky v testoch. Skóre podľa najnovšieho testu činí 798 bodov pre jednojadrový test a 2664 bodov vo viacjadrovom teste.

xiaomi-altun-geekbench

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Capricorn so Snapdragonom 820 a 3 GB RAM prešiel Geekbenchom, bude to Xiaomi Mi Note 2? [/tip]

Do 27. júla zostáva už len 13 dní a nepochybujeme, že dovtedy sa ešte dočkáme nejakých špekulácií alebo únikov, ktoré nám tento smartfón viac priblížia. Ktorý smartfón by ste však najradšej uvideli na spomínanej konferencii 27. júla?

Zdroj: Gizmochina (2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom