Xiaomi oznámilo verejnosti konferenciu na 27. júla, dočkáme sa nového smartfónu zo série Redmi?

Teraz čítate
Xiaomi oznámilo verejnosti konferenciu na 27. júla, dočkáme sa nového smartfónu zo série Redmi?

banner-redmi-note-3-proPrelom letných mesiacov nebude len o vlajkových lodiach Xiaomi, ale dočkáme sa aj nového prírastku do cenovo dostupnej série Redmi. Práve táto skupina smartfónov je jedna z najväčších ťahúňov spoločnosti.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Príchod nového Redmi zariadenia je viacmenej potvrdený, nakoľko nová reklamná tvár Xiaomi, herec Liu Hao Ran, na svojom Weibo účte oznámil, že Xiaomi bude hostiť novú konferenciu 27. júla v Pekingu. Nový smartfón zo série Redmi potvrdzuje aj fakt, že práve Liu Hao je novým ambasádorom línie Redmi, ktorá by mohla dostať napríklad prírastok aj v podobe modelu Redmi Note 4 s duálnym fotoaparátom a nadupanou výbavou. Cenovo dostupné zariadenia sú pre Xiaomi tento rok obzvlášť prioritné a nový stroj strednej triedy by tieto tvrdenia len umocnil.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-phones-1

Ďalšie otázky sa vynárajú pri nových únikoch z benchmarku Geekbench, v ktorom sa objavilo neznáme Xiaomi zariadenie s označením Altun. Podľa údajov bude smartfón poháňaný 8-jadrovým procesorom, 2 GB RAM pamäťou a operačným systém je najnovší Android 6.0 Marshmallow. Najzaujímavejšie je to, že toto zariadenie bolo v testoch Geekbench zaznamenané už 25 krát od mája, pričom vždy dosiahlo odlišné výsledky v testoch. Skóre podľa najnovšieho testu činí 798 bodov pre jednojadrový test a 2664 bodov vo viacjadrovom teste.

xiaomi-altun-geekbench

Do 27. júla zostáva už len 13 dní a nepochybujeme, že dovtedy sa ešte dočkáme nejakých špekulácií alebo únikov, ktoré nám tento smartfón viac priblížia. Ktorý smartfón by ste však najradšej uvideli na spomínanej konferencii 27. júla?

Zdroj: Gizmochina (2)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]