banner-minote
Xiaomi sa po úspechu svojich smartfónov rozhodlo predstaviť aj svoj prvý tablet, ktorým je Xiaomi Mi Pad. Ten opäť priniesol veľmi výkonný hardvér za nízku cenu. Spoločnosť teraz chystá nástupcu, o ktorom sa začína dozvedať veľmi zaujímavé informácie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre niekoľkými týždňami vedúci analytik spoločnosti IHS, Pan Juitang, povedal, že nová generácia Xiaomi Mi Pad tabletu bude s najväčšou pravdepodobnosťou bežať na nedávno predstavenom Windows 10, pričom novinka by mala byť predstavená niekedy v treťom štvrťroku roka 2015. Od tej doby sme niekoľkokrát počuli, že nový model bude podporovať dokonca dva systémy súčasne – Windows 10 a Android. Z tohto vyplýva, že pravdepodobne pôjde o DualOS zariadenie s Windows 10 a najnovším MIUI 7 na jednom zariadení, pričom užívateľ si bude môcť vybrať, ktorý systém bude používať.

Xiaomi MIpad 16G môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi teraz oficiálne vydalo nový teaser na svojom Weibo profile, ktorý obsahuje text „Xiaomi Mi Pad x 2 = ????“. Podľa teaseru Xiaomi nový tablet predstaví už zajtra. Hoci „x 2“ na teasri by mohlo znamenať označenie pre druhú generáciu tabletu, ale vzhľadom k tomu, ako je teaser prezentovaný, môže tiež naznačovať možnosť duálneho operačného systému.

xiaomi-mipad-2

Tablety s dvomi operačnými systémami sme už mohli vidieť od menej známych čínskych výrobcov ako Teclast, Vido a Ramos, no tí najznámejší v tomto ohľade zatiaľ ostávajú v pozadí. Xiaomi by to novým Mi Pad 2 mohlo zmeniť. Podrobnejšie informácie sa dozvieme pravdepodobne už zajtra. Ostaňte s nami.

Zdroj: Gizmochina.com

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú