V priebehu minulého týždňa spoločnosť Xiaomi spustila predaj svojho dlho očakávaného modelu Mi Note Pro, ktorý svojim výkonom láme všetky rekordy. Dnes tu máme prvé testy v benchmarkových aplikáciách, vďaka ktorým môžeme vidieť, ako si Mi Note Pro vedie oproti konkurencii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

O monštruózny výkon Mi Note Pro sa stará procesor Snapdragon 810 v upravenej verzii spolu so 4 GB operačnej pamäte RAM. Displej v Mi Note Pro má rozlíšenie 2560 x 1440 a rozprestiera sa na 5,7 palcovej uhlopriečke. V jednotlivých tabuľkách nižšie môžeme vidieť presné výsledky z najznámejších testovacích aplikácií.

xiaomi-mi-note-pro-geekbench-multi

Pri bližšom pohľade na výsledky zistíme, že v porovnaní napríklad s HTC One M9, ktorý tiež používa Snapdragon 810, Xiaomi víťazí na plnej čiare. Dokonca v niektorých programoch poráža aj papierovo výkonnejší Samsung Galaxy S6 s procesorom Exynos.

xiaomi-mi-note-pro-gfxbench-manhattan

Tu vidno pravú silu Xiaomi Mi Note Pro a v spojení s optimalizovanou nadstavbou MIUI sa nám tu rysuje jeden z najvýkonnejších telefónov tohto roku. Tento monštruózny stroj si môžete zakúpiť u nášho partnera iBuygou.com za cenu 552 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP