Vivo X6 prešiel certifikačným úradom, predstavenie je blízko

banner-oneplus-x
V

lajková loď Vivo X6 je takmer úplne odhalená ešte pred predstavením. Posledné úniky pochádzajú z certifikačného úradu 3C, v ktorom sa objavili hneď 2 verzie pripravovanej novinky.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zariadenie bolo registrované v certifikačnom úrade pod označením Vivo X6A, respektíve X6L. Ďalšou zaujímavosťou, ktorá dnes bola potvrdená je použitie displeja citlivého na tlak. Ak sa táto informácia nakoniec potvrdí, spoločnosť Vivo sa pridá k velikánom ako Huawei alebo Apple. Dnes sme sa tiež dozvedeli nové informácie o hardvérovej výbave, ktorá prinášala doteraz najviac nevysvetlených otázok. Podľa nových únikov príde vlajková loď Vivo X6 s procesorom MediaTek Helio X20, ktorý disponuje plnohodnotnými 10 jadrami.

ViVo Xplay 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


vivo

Pre rekapituláciu si pripomeňme informácie, ktoré už vieme. Novinka teda bude disponovať s 2K displejom, 4 GB RAM pamäťou, 32 GB interným úložiskom a úplne novým grafickým akcelerátorom, ktorý bude mať samostatne 1 GB pamäte. Predpokladáme, že oficiálne predstavenie je už za rohom a Vivo X6 by mohol byť priamym konkurentom pre Xiaomi Mi5.

vivo x6

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]