Xiaomi uskutoční 24. novembra konferenciu, vieme čo môžeme očakávať

banner-xiaomi-mi4c
Takmer všetci čínski výrobcovia svoje vlajkové lode pre rok 2015 už predstavili. Stále však čakáme na vlajkový model od momentálne druhého najväčšieho výrobcu v Číne, Xiaomi. Ten by mohol prísť už budúci týždeň. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po internete sa doslova rozletela správa o tom, že Xiaomi na deň 24. novembra, čo je presne o týždeň, chystá vlastnú tlačovú konferenciu. Na oficiálnych čínskych stránkach Xiaomi si od zajtra budú môcť našinci z domovskej Číny zakúpiť vstupenku na tento event, ktorá stojí 199 juanov, čo je v prepočte približne 29 €. Na pútači na poslednú Xiaomi konferenciu pre tento rok sa píše: „Veľké finálne“. Asi každý už tuší, čo Xiaomi v tento deň predstaví.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-pozvnaka-mi5-2

Áno, pravdepodobne konečne uvidíme tak veľmi očakávaný Xiaomi Mi5! Uvidieť by sme však mohli aj Xiaomi Redmi Note 2 Pro, ktorý podľa posledných informácií príde s kovovou konštrukciou a snímačom odtlačkov prstov. Zatiaľ nie je potvrdené, že sa v tento dočkáme aspoň jedného z týchto smartfónov, no naznačuje to aj pozvánka, ktorá má tvar smartfónu.

Ako už bolo niekoľkokrát potvrdené, Xiaomi Mi5 by malo priniesť najnovší Snapdragon 820 procesor, ktorý bol predstavený len pár dní dozadu. Mi5 by tak bolo celosvetovo prvý smartfón s týmto procesorom. Dosť bolo špekulovania. Už len týždeň musíme vydržať a dozvieme sa viac. Určite nás sledujete aj naďalej.

Zdroj: Gsmarena.com, Mi.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]