Unikol dizajn balenia a reálne fotografie OnePlus 3

banner-oneplus2
Zahraničné médiá sa domnievajú, že nový „zabijak vlajkových lodí“, teda OnePlus 3, k nám príde už 13. mája a o necelý mesiac sa spustí aj oficiálny predaj zariadenia. O nadchádzajúcej udalosti však nemáme žiadne bližšie detaily a nevieme potvrdiť, či sa jedná o pravdivú informáciu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O to viac nás však teší, keď sa k nám dostanú rôzne nové fotografie, ktoré nám približujú, čo všetko môžeme od OnePlus 3 očakávať. Smartfóny od tejto spoločnosti sú známe svojou precíznosťou balení. Prvým dnešným únikom sú detailné fotografie možných dizajnových variácií balenia OnePlus 3. Opäť sa výrobca naozaj činil a každý jeden návrh vyzerá úchvatne. Baleniu dominuje tradičná bielo-červená kombinácia. Okrem balenia sme dostali aj reálne fotografie novej vlajkovej lode, ktoré vynorili na povrch hneď niekoľko dôležitých otázok.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-box-09

Ak sa pozrieme na dizajn prednej strany, vidíme tu istú podobnosť s OnePlus 2, no postupom smerom dole sa objavuje prvá nezrovnalosť. Novým prvkom by malo byť fyzické domovské tlačidlo s integráciou skenera odtlačkov prstov, ktoré sa značne podobá na to, ktoré nájdeme vo vlajkovej lodi od Meizu, Meizu Pro 6. A zadná strana nie je na tom o nič lepšie. V tomto prípade sa OnePlus inšpiroval minuloročným high-endom od taiwanského HTC, HTC One M9. Celkovo pôsobí smartfón rozporuplným dojmom a sme veľmi zvedaví, čo si pre nás spoločnosť pripravila.

Špecifikácie by nemali byť žiadnym prekvapením a dočkáme sa plnohodnotnej vlajkovej lode. Dominantou prednej strany sa má stať 5,5-palcový FullHD SuperAMOLED displej, ktorý má patriť medzi to najlepšie, čo momentálne na trhu so smartfónmi nájdeme. O špičkový výkon sa postará procesor Snapdragon 820 spolu so 4 a 6 GB operačnou pamäťou RAM. Kapacita operačnej pamäte bude priamo závislá od veľkosti interného úložiska, ktoré ponúkne 32 alebo 64 GB. Fotografie bude možné vytvárať 16 MPx snímačom. Určite veľmi vítaným prvkom OnePlus 3 sa stane technológia rýchleho nabíjania Dash Charge, ktorú vyvíja samotná spoločnosť a ponúknuť by mala výstup 5V / 4A pri výkone 20 W.

Operačným systémom sa stane najnovší Android 6.0.1 Marshmallow, ktorý doplní nadstavba HydrogenOS (čínska verzia), respektíve OxygenOS v prípade medzinárodnej verzie. Cena OnePlus 3 má začínať od 270 € a pokračovať má až k čiastke 335 €, ktorá bude platiť pre najvýkonnejšiu verziu so 6 GB RAM a 64 GB interným úložiskom.

Zdroj: Gizmochina.com (2) 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]