Unikla prvá fotografia vytvorená s OnePlus 3. Vyzerá úžasne!

banner-oneplus2
Aj keď väčšina výrobcov smartfónov svoje vlajkové lode tento rok už predstavila, stále sa nájdu takí, ktorí vlajkové lode predstavujú neskôr, či už z dôvodu čakania na lepší hardvér, dokonalého doladenia smartfónu alebo vlastného rozhodnutia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedným z nich je aj mladý výrobca OnePlus, ktorý svoj úplne prvý smartfón a zároveň vlajkovú loď predstavil v apríli 2014, kým jeho nástupcu o rok neskôr v júli. V rovnakom časovom rozpätí teda môžeme čakať aj predstavenie OnePlus 3. Takmer všetky vlajkové lode predstavené tento rok boli veľmi zaujímavé, nakoľko takmer každá priniesla nejakú inováciu. Tá sa týkala okrem neuveriteľne vylepšeného výkonu aj fotoaparátov. Spomenúť môžeme napríklad Xiaomi Mi5, ktorého fotoaparát prišiel so 4-osovou optikou stabilizáciou obrazu, čo nám umožňuje vytvárať mimoriadne stabilné fotky a videá. Ďalší smartfón, pri ktorom sa výrobca tiež výraznejšie sústredil na fotoaparát bol Huawei, ktorý vybavil svoju P9-ku duálnym fotoaparátom, a to rovno s certifikáciou spoločnosti Leica. So zaujímavosťou prišiel aj Meizu Pro 6, ktorý má na zadnej strane pod fotoaparátom 10 LED diód usporiadaných do kruhu.

Koncept OnePlus 3

Koncept OnePlus 3

CEO spoločnosti OnePlus, Pete Lau, uverejnil na sociálnej sieti fotografiu s popisom „Park“. Na prvý pohľad ďalšia obyčajná fotografia, no ak si spomenieme, že novú vlajkovú loď by sme mali uvidieť už o pár mesiacov, všetko do seba začína zapadať. Je teda pravdepodobné, že Pete Lau použil pri fotení práve pripravovaný OnePlus 3. A najlepšie na tom je, že fotka nevyzerá vôbec zle, či už po stránke hĺbky ostrosti alebo reprodukcie farieb.

oneplus-3-image-sample

Vyzerá to teda tak, že s fotoaparátom sa nenechá zahanbiť ani tento smartfón, ktorého predstavenie sa očakáva niekedy v máji. Z doteraz uniknutých špecifikácií vieme, že OnePlus 3 by mal podobne ako väčšina súčasných vlajkových lodí disponovať procesorom Snapdragon 820, 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Objaviť sa však môže aj verzia s väčšími pamäťami. Fotoaparáty by mali disponovať rozlíšeniami 16 MPx pri zadnom a 8 MPx pri prednom. Samozrejmosťou by mal byť aj snímač odtlačkov prstov či rýchle nabíjanie. Otáznou však ostáva cena. Bude sa cena smartfónu pohybovať na úrovni 350 € ako tomu bolo pri OnePlus 2, alebo sa dočkáme ďalšieho zvyšovania?

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky